The Harder They Fall 1080P 6.6

The Harder They Fall

Batı artık neredeyse geçmişte kaldı. Sinemayı bir çöl habitatı haline getiren ve günlerce beyni delen net ve güçlü kurgu, büyük ölçüde unutuldu. Bu nedenle türe dair sağlam bir bakış açısına sahip olan ve geleneğin getireceği iyiyi ve kötüyü bilmeden öngörülemeyen bireyler bundan mahrum kalırlar. Ancak Netflix'in 3 Kasım 2021'de yayınlayacağı The Harder The Fall ile anılar yeniden canlanacak. Güçlü ve dinamik bir oyuncu kadrosuyla türün devamlılığında yeni bir aşama kaydedecek…

Sonuç olarak, güçlü ve dinamik bir oyuncu kadrosunun gelirini yüksek bütçeli ve sağlam yapım kabiliyetiyle belirleyen yönetmenler, film açarken bile seyirciyi dolambaçlı ve dolambaçlı yollar ve geniş virajlarla sıkıştırıyor. sinemalar. 130 dakikalık bir çalışma süresi boyunca, batı tarzı sembolik unsurlarla, ancak tema olarak şakalar ve aksiyonla süslendi.

Batıyı oluşturan kurgusal, gerçek hayattan ve olaylardan ilham alan The Harder They Fall, kötü şöhretli kanun kaçağı Nat Love'ı takip ediyor. Görünüşe göre intikam özlemi çeken düşmanı Rufus Black hapishaneden serbest bırakıldı. Ve bu gerçekleştiğinde, Love çetesini yeniden toplamaya karar verdi. Ve geçmişteki talihsizlikleri çözmek için Siyah'a karşı savaşmaya karar verdi. Anne ve babalarının gözleri önünde yok edilişine tanık olan iki kişinin endişeleri gerçekten içler acısı ama...

The Harder They Fall, westernlerin neden eskisi kadar popüler olmadığını ve sinema salonlarını neden renklendirmediğini izleyiciye çok iyi aktarıyor. Batılıların hayatta kalması için kötü film sahneleri, ses efektleri, kostümler veya geçmiş düzenlemeler yeterli değildi. Birkaç özel örnek dışında, kendi etrafına sarmalanmış kurgusal imzalara sahip olduğu için sinematik açıdan çekici değildi. Kasım 2021'in en çok beklenen filmlerinden biri olan The Harder They Fall, Bu kriterlerden kaç tanesini karşıladım? Tamamen kişisel bir mesele gibi görünebilir... ama kıyafetlerden dış mekanlara, estetik görsellerden kusursuz dokunuşlara kadar her konuda nispeten başarılı olduk. Yüzyıllardır gündemde olan 'intikam' savaşının yanı sıra dinamik oyuncu kadrosu ve olay örgüsü beklenenden daha iyi bir performans sergiledi.
Tür: Netflix Filmleri , Western Filmleri Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/81077494
Benzer Filmler
Yorum Alanı
yeni içerikler mi keşfetmek istiyorsunuz? günden güne yenilenen içerik arvişimize göz atabilir yeni içerikler keşfedebilirsiniz.