Schumacher 1080P 7.2

Schumacher

Schumacher Filminin konusunda; Çoğu insanda Formula 1 tutkusu yaratan, kişiliği ve özgüveniyle kalpleri kazanan, kararlı ve istikrarlı davranışlarıyla herkese örnek olan ve sonuçta Formula 1 Şampiyonasını 7 kez kazanan adamdır. Michael Schumacher'in fotoğrafı. Aslında Schumacher'i bu birkaç cümleyle özetlemek çok basit... Ama ne yazık ki yaşadığı hayat, göremediğimiz nitelikler, birkaç yıl süren yarış maratonu ve karşılaştığı trajik sorunlar.

Bir Netflix belgeseline başlamak veya Schumacher'i tanımlamak için en iyi yerin neresi olduğu bilinmiyor. Bununla birlikte, sayısız unutulmaz galibiyete ek olarak, 2013'teki yürek burkan kazanın ardından hala devam ediyor. 2013 yılında ailesiyle birlikte Alpler'e giden başarılı pilot, kayak yaparken feci bir şekilde bir taşa çarptı. İlk incelemeden sonra şüpheli bir gelişme olmadığını vurguladı ancak… Ve bugün bile tam anlamıyla hayata merhaba diyemiyorlar.

Eşi Corina da yakın zamanda yaptığı bir açıklamada kalbinin biraz sulandığını, ancak durumunun stabil olduğunu söyledi. Yıllar süren komadan sonra çok daha iyi olduğunu, ancak tedavi ve araştırmaların yeterli sonuç vermediğini de sözlerine ekledi.

Ancak Schumacher, "Kırılmamış rekor bırakmadı" ifadesini en iyi şekilde hatırlayabilir. 1990'larda Jordan ile ilk yarışından sonra Benetton formülüne girdi... ve yıllar sonra Ferrari'ye oturdu ve adı bir efsane oldu. Bu süre zarfında tutkusu ve yarış başarısı milyonları ona aşık etti. Ve yıllar boyunca, sayısız şampiyona sonsuz istatistiklere ulaştı.

Netflix'in Schumacher belgeseli üzerindeki çalışması çok profesyonel ve çok duygusal bir proje. Birkaç yıl önce bir Alman pilotun başlattığı büyük maratonun ardından kararlılığı, tutkusu, özlemleri, psikolojik ve psikolojik boyutlarından bahsederken yavaş yavaş günümüze yaklaşıyor. Röportajlar, aile üyeleriyle fotoğraflar ve video kasetler gibi çeşitli iddialar aracılığıyla geçmişin Schumacher'i ile bugünün Schumacher'i arasında bir bağlantı kuruluyor. Birçok sporcunun idolü, hayranı ve arkadaşı olan Schumacher, neredeyse herkesin gözünde özel bir yere sahip olacak.
Tür: Belgesel , Netflix Filmleri Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/81399204
Benzer Filmler
Yorum Alanı
yeni içerikler mi keşfetmek istiyorsunuz? günden güne yenilenen içerik arvişimize göz atabilir yeni içerikler keşfedebilirsiniz.