Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok    2021 Tüm Bilgiler
Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri 
Fragman
Başarılı İngiliz aktör Tom Holland'ın Peter Parker'ı canlandırdığı Spider-Man serisi, bu yılın sonlarında yeni bir macerayla sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Spider-Man: No Way Home, uzun bir süre çekimlerinin ardından bugün ilk fragmanını yayınladı ve izleyicilerden olumlu yanıt aldı. Bu yılın en iddialı filmlerinden biri olan 'Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok' vizyona giriyor.Merakla beklenen Spider-Man serisinin son filmi, macera ve aksiyon dolu sahneleriyle izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak. Geçtiğimiz günlerde paylaşılan Spider-Man: No Way Home'in ilk fragmanı, YouTube'da saatler içinde 8 milyon kullanıcı tarafından izlendi. Serinin üçüncü filmi Spider-Man: No Way Home'un fragmanında izleyicileri şaşırtan bir takım sürprizler var. Tom Holland tarafından hayata geçirilen Örümcek Adam karakteri, eski düşmanı ve Marvel evreninin diğer ünlü kahramanlarıyla birlikte nefes kesici bir maceraya atılıyor.Önceki gün yayınlanan 'Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok'un fragmanı izleyenlerin gönlünde soru işareti bıraktı. Ancak yapım şirketi tarafından bugün resmi olarak yayınlanan fragman, filmin teması ve hangi karakterlerin olacağı hakkında önemli ipuçları veriyor. İzleyiciler tarafından şimdiden beğeniyle karşılanan 'Spider-Man: No Way Home'un fragmanında önceki dizide kimliğini ortaya çıkaran Peter Parker, Doctor Strange ile tanışıyor. Bu geçmiş olayı hafızasından silmek için Doctor Strange'den yardım isteyen Parker, bilişsel çoklu evreni harekete geçirir. Fragmanın son sahnesinde seyirciyi kanatlandıran bir sürpriz var.Çoklu Evren Kavramları serisinde, Dr. Octopus, Spider-Man: No Way Home ile beyaz perdeye geri dönüyor. Dr. Alfred Molina tarafından oynandı. Ahtapot, Peter Parker'ın en eski ve en güçlü düşmanlarından biri olarak bilinir. Fragmanda tam olarak yer almasa da Green Goblin ve Electro gibi diğer kötülerin Spider-Man: No Way home'de görünmesi bekleniyor. Yaklaşık 3 dakikalık fragmanıyla bile şimdiden merak uyandıran Marvel'ın yeni projesi Spider-Man No Way Home sizlerle.
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • 677
 • 0
Shang Chi ve 10 Yüzük Efsanesi    8    2021 Tüm Bilgiler
Shang Chi ve 10 Yüzük Efsanesi Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Marvel Filmleri 
Türkçe Dublaj
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi, babası tarafından bir suikastçı olarak yetiştirilen Shang-Chi'nin hikayesidir. Shang-Chi'nin babası ölümsüz bir sihirbazdır. Babası tarafından bir suikastçı olmak için eğitilen Shang-Chi, simya ve insanüstü güçle savaş becerileri geliştirir. Babasının yıkıcı güçlere sahip olduğunu öğrenen Shang-Chi, güçlerini imparatorluğunu yok etmek için kullanacak. Babanın düşmanı ve dost canlısı kahramanı dünyayı dolaşıyor ve birçok süper kahramanla yolda yürüyor...Mangada, Shang-Chi çoğunlukla Fu Manchu ile savaştı, ancak bu, Shang-Chi ve The Legend of the Ten Rings filmlerinde olmayacak. MCU, Fu Manchu'nun yerine Shang-chi'nin babası ve düşmanı Mandarin ile değiştirir. Mandarin'de Mandarin'in tek oğlu Temugin'di. Çinli Mandarin film yıldızı Tony Chiu-Wai Leung, Çinli aktör Simu Liu tarafından oynanacak ve filmde Shang-Chi oynayacak. Filmin konusu hakkında çok az şey biliniyor, ancak Mandarin karakterlerinin dahil edilmesi, önceki filmlerdeki gerçek olaylara dair ipuçları veriyor.Mandarin suç çetesi, On Rings, Iron Man üçlemesinde merkezi bir rol oynadı. Üçüncü bölüm, Mandarin gibi davranan Trevor Slattery karakteriyle hayranları biraz şaşırttı. Hayranlar, Iron Man'in ana düşmanını komik hale getirdiklerini düşündüklerinde son derece olumsuz tepki verdiler. Ancak bu gerçek daha sonra Mandarin'in varlığını ortaya koyan kısa film 'Marvel One-Shot: All Hail King'de düzeltildi. Son olarak, Shang-Chi ve Nirvana Efsanesi filmi aracılığıyla karaktere daha yakından bakalım.Fu Manchu yerine Mandarin ile savaşmanın Shang-Chi'nin hikayesini nasıl etkileyeceği belli değil. Mangada, Shang-Chi ve Fu Manchu'nun karşılaşmaları, Hong Kong ve Londra'daki casusluk misyonları sırasında sık görülür. Her neyse, ana karakter MCU'da Mandarin'e karşı mücadelede güçlü olacak.
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8
 • 331
 • 0
Kara Dul – Black Widow    7.8    2021 Tüm Bilgiler
Kara Dul – Black Widow Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri 
Türkçe Altyazı
Filmimiz, karakterin Captain America: Civil War ve Avengers: Infinity War filmleri arasındaki deneyimlerini anlatıyor. Natasha bu kısa sürede geçmişle yüzleşmek zorunda kalır ve aslında öldürdüğünü düşündüğü kötü adamın hala hayatta olduğunu ve Red Room'un kendisi gibi birçok kızı asker olmak için eğittiğini öğrenir. Avengers: Age of Ultron ve Agent Carter'da da adı geçen Red Room, soğukkanlı kadın askerlerin beyinlerini yıkayan ve eğiten bir tesistir. Tesisin kurucusu ve başkanı Dreykov, askerlerini buradan kontrol ediyor. Natasha'nın kansız kız kardeşi Jelena Velova (Florence Pugh) sayesinde Drakov'un hayatta olduğunu bir kez daha öğrenir ve yarım kalan işi bitirmeye başlar. Bu arada ikisi, oyunculuk yapmak için babaları Red Guardian (David Harbour) ve anneleri Melina Vostokov (Rachel Weisz) ile buluşurlar.Kara Dul'u genel hatlarıyla bu şekilde özetleyebiliriz. Bu bir Natasha Romanoff özel, ancak tek bir Kara Dul'un olmamasının ve organizasyonun dünyaya nasıl yayıldığının hikayesini anlatıyor. Açılış ve bitiş sahnelerinin uyumuna rağmen, bazı rahatsız edici faktörler var: Sondaki karakterin yerini alacak yeni Dul'un Yelena olması ve filmin görünür bir senaryo gibi hoş sahnelere sahip olması. Orijinal film değil ama geçmiş ve geleceği bu şekilde ele almak, hayatını kaybetmiş bir kahraman için doğru seçim olurdu.Natasha dışındaki karakterler... Öncelikle daha önce çizgi romanlarda görülen Taskmaster, Red Guardian ve Iron Maiden karakterlerinin film dünyasında neredeyse tamamen değiştiğini görebilirsiniz. Yani çizgi filmdeki karakterler ne yazık ki sinema dünyasına tam olarak aktarılamıyor. Kulağa kötü gelse de filmin konusu beni hiç güldürmüyor. Peki, "Biz bunu neden göremedik?" söyleyemezsin Başta da söylediğim gibi bu Nataşa'nın filmiydi ve ablası Yelena hariç diğer tüm karakterler sadece yan rollerdi. Elbette Yelena'nın önemi, Hawkeye ile başlayan diğer MCU yapımlarının onu Black Widow olarak görmesinden geliyor. Film, Natassa'ya bir övgüydü, ama aynı zamanda bayrak çağıydı.Ne yazık ki, bu filmde Drakov'un dünyasını ele geçirme amacı ya da arzusu anlamsız ve yavandır. Yani, sinema dünyasına giren ilk filmlerden biriyse, örneğin Kaptan Amerika ise, kötü adamın amacı bir şekilde anlaşılabilir. Ama biri diğer İntikamcılar korkusuyla Natasha'nın intikamını almadan bulutlarda gizli bir üs saklayarak savaş modunu nasıl başlatabilir ve bitirebilir? Bir süper kahramanı yenmenin yolunun Natasha'yı almak olduğunu basitçe düşünmek ona pek mantıklı gelmedi. Filmdeki karakterler, Kara Dul Kızlar, MCU'nun bir parçası değiller, ancak "normal" bir dünyada alışılmadık derecede güçlüler. Avengers filmini izlemeden önce tekrar "hı" diyebilirsiniz, ancak kötü adamın kahramana amacını söylediği kısım daha geniş bir perspektiften anlamsızdır.Taskmaster'ın gelişmiş hafızası ile diğer kahramanların yeteneklerini kopyalaması dışında çizgi romanla pek alakası yok. Drakov bir kız değil, bir kadın olduğu için bence filmin en güçlü...
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.8
 • 283
 • 0
Eternals    2021 Tüm Bilgiler
Eternals Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler 
Fragman
Eternals, güneş sistemimizde milyonlarca yıldır var olan güçlü bir kozmik varlık ırkıdır. Çoğu dışarıdan mükemmel bir şekilde insan gibi görünse de, onlara inanılmaz güç, uzun ömür ve ölümlülerinkinden çok daha fazla yetenekler veren gelişmiş genetikle donatılmışlardır.Eternals, süper güçler, uçuş, telepati, güç alanı yaratma ve dönüştürme dahil olmak üzere birçok insanüstü yetenek geliştirme potansiyeline sahiptir. Bununla birlikte, çoğu belirli yetenekler geliştirmeye odaklanma eğilimindedir. Örneğin Ikaris, inanılmaz derecede iyi ayarlanmış bir duyuya sahipken, Makkari'nin özel yeteneği yüksek hızda koşmak.Marvel Universe Phase 4 yapımlarından birinde, Eternals halkı, insanları Devianlardan korumak için Dünya'ya bir grup ölümsüz ve her şeye gücü yeten gönderir. Aslında bu iki ırk, Deviant'lar ve Eternals, kozmik varlıklar olan Gökseller tarafından insanlar üzerinde yapılan genetik deneylerle yaratılmıştır. Dünyanın büyük çöküşü sırasında insanlığa yardım etmeye, medeniyet inşa etmeye ve düşmanlarla savaşmaya geliyorlar. Tüm Marvel filmlerinde olduğu gibi bolca aksiyon ve savaş sahnesi göreceğiz.IkarisTaktik bir lider ve evrendeki en güçlü Ebedi. Diğer Ebedileri güvende tutmaktan gurur duyuyor. Samimi, nazik ve karizmatik karakterlerin inanılmaz güçleri vardır. Uçma yeteneği ve yoğun kozmik enerji ışınlarını gözlerinden yansıtma yeteneği ile tanınır. Yüzyıllar sonra Devant geri döndüğünde, Ikaris, yeni tehditleri savuşturmak için dağınık Ebedileri birleştirmekle görevlendirilir.SerseiO, insanlıkla olan yakınlığıyla tanınan Ebedi'dir. Sersi bir müze küratörü olarak çalışıyor ve insanları Devants tehdidinden kurtarmakla yetiniyor. Karakterler, temas ettikleri malzemelerin yapısı değiştirilerek manipüle edilebilir. Ayrıca yüzyıllardır Ikaris'e aşık olmuştur ve Ebedileri tekrar bulup toplamasına yardımcı olur.AjakSonsuzluğun manevi lideridir. Zekasıyla takımı yönetiyor. İnsanlığı Devantlardan korumak ve insanlığın bugün içinde yaşadığımız modern uygarlığa ilerlemesine yardımcı olmak için kendi gezegeninden ekibin önemli bir üyesidir. Ajak sadece insanları veya Ebedileri iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda göksel varlıklar olarak bilinen Göksellerle de iletişim kurabilir.PhastosBuluşun gücüyle kutsanmış. Elinde yeterli miktarda hammadde olması koşuluyla, akla gelebilecek her şeyi inşa edebilir. Phastos, yüzyıllar boyunca majesteleri hep gölgelerde saklanan, insanlığın teknolojik olarak ilerlemesine yardımcı olan bir karakter olmuştur.MakkariEvrendeki en hızlı kadın. Ebedilerin yeni gezegenleri keşfetmesine yardımcı olmak için süper hızlı kozmik güçleri kullanır. Sağır olduğu için uzay uçuşuna eşlik eden ses patlaması onu etkilemiyor.
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • 270
 • 0
Marvel Filmleri izle kategorimizde Filmiva olarak Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı olarak 4K Kalitede Full HD olarak sizlere tek parça olarak sunuyoruz.
yeni içerikler mi keşfetmek istiyorsunuz? günden güne yenilenen içerik arvişimize göz atabilir yeni içerikler keşfedebilirsiniz.