Trol Avcıları: Titanlar Yükseliyor    8    2021 Tüm Bilgiler
Trol Avcıları: Titanlar Yükseliyor Aile Filmleri, Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Multi Dil
Trol Avcıları: Titanlar Yükseliyor filmi popülerliğini yitiren ancak hala tetikleme potansiyeline sahip olan Netflix'in remake'leri kaldığı yerden devam ediyor. Aynı gün paylaşılan 1986 Çernobil filminde de görüldüğü gibi bazı dinamik kavramlar tekrar tekrar hayat buluyor. Ve bu kez seyirciler Guillermo del Toro'nun 2016'da Trollhunters ile başlayan Tales of Arcadia'nın son versiyonunda ortak olma fırsatına sahip olacaklar. Diğer ayrıntılar şunları içerir:Çoğunuzun bildiği gibi Trol Avcıları ilk kez 2016 yılında izleyicileriyle buluşmuştu. Öncü kitap serisinden Del Toro tarafından uyarlanan dizi, üç sezon boyunca yayına girdi. Daha sonra birçok uyarlama ve filmde karşımıza çıktı. Genellikle çocuk kategorisine girer, ancak küçük veya büyük olsun, çok fazla ilgi gördü. Bu nedenle dizinin gelecek içeriği için yeni bir proje hazırladık. Mesele şu ki, kahramanlar ve koruyucular bir önceki filmde bir kez daha işlerini aldılar.İşte Netflix'in film hakkında söyledikleri: Arcane Order'ın dünyayı insanlardan uzak tutmak ve onları öldürmek için bir planı vardır. Yeni bir düzen kurmanın ve arınmanın hayalini kurar. 'Troll Hunter', 'Under 3' ve 'Sorceress' filmlerinde tanık olduğumuz kahramanlar ortak bir amaç için birleşiyor. Önlerindeki örgüt, dünyayı eski haline döndürmeye çalışan karanlık güçler tarafından yönetilen bir düşman ordusunu ifade eder.Kendinden öncekilere aşina olmayanların bile ilk andan itibaren hayran kalacağı bir akış ve dinamizmle süslenen Trollhunters: Rise of the Titans, serinin en iddialı ve heyecanlı hikayesi olarak öne çıkıyor. Yazının başında da söylediğim gibi, son savaşı konu alan dizi için yaşlılık algısı olmadan göze ve kulağa hitap etmesi belirleyici bir gerçektir. Finalle ilgili birkaç soruyu gündeme getiriyor, ancak Jim, Archie, Steve, Aja ve diğer birçok iyi ve kötü karakter mükemmel.Jonane Matte tarafından yönetilen Francisco Ruiz – Oyuncular Velasco ve Andrew L. Scmidt, Marc Guggenheim, Dan Hageman ve Kevin Hageman'ın başrollerini paylaştığı Trollhunters: Rise of the Titans'ın Animasyon, Aksiyon ve Macera kategorilerinde senaryosunu birlikte yazdı. Kay Bess, Brian Blessed ve Nick Frost, önemli aktörler tarafından seslendirme rolleriyle tanınırlar.Siz değerli animasyon film severler için Türkçe olarak da yer alan ve Trol Avcıları: Titanların Yükselişi başlığı altında sizlere sunulan sitemizde yer alan yapım, Trol Avcıları ile 3Below kahramanları arasındaki amansız savaşı konu almaktadır. Ve bu yeni filmde sihirbazlar serisi, sihirlerinin kontrolünü tekrar ele geçirmek için bir araya geliyor.Yüzeyde sıradan bir kasaba gibi görünse de Arcadia Oaks Village, aslında çeşitli yaratıklar, büyücüler, troller ve hatta uzaylılar için savaş alanı haline gelmiş bir kasabadır. Zaten kalabalık olan ve olayların durmadığı bir kasabada, dev canavarlar birer birer ortaya çıkar ve düzeni tehdit ederken, kahramanlar olayı çözmek için toplanır.Bilgi yaratıklarına güvenen kahramanlar sonunda dünyanın...
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8
 • 215
 • 0
Pokémon Filmi: Ormanın Sırları    7.5    2020 Tüm Bilgiler
Pokémon Filmi: Ormanın Sırları Animasyon Filmleri, Macera Filmleri, Netflix Filmleri 
Türkçe Altyazı
Pokémon Filmi: Ormanın Sırları Tetsuo Yajima ve Atsuhiro Tomioka tarafından yazılan The Pokémon Movie: Secrets of the Jungle, zaten bildiğimiz evrenden farklı bir bakış açısı sunmuyor. Ancak, franchise'a tamamen farklı bir bakış açısı kazandırmış gibi görünüyor. Çoğunlukla bildiğimiz karakterleri kullanırız ama küçük bir dokunuşla her zaman karşılaştığımız dostluklara, maceracı arkadaşlara ve aşk kombinasyonlarına dönüşüyorlar. Ve bu konseptin kalbinde Coco, Ash ve Pikachu gibi yakın arkadaşlar var. Her zaman olduğu gibi, kötü adamlarla savaşan ekip şimdi de doğayı yok etmeye çalışan kötü bilim adamlarıyla savaşacak.Aralık 2020'de Japonya'da ilk gösteriminin ardından büyük beğeni toplayan animasyon, Batı dünyasındaki pandemi nedeniyle bugüne ertelense de Netflix üzerinden izleyiciyle buluşuyor. Ve neredeyse herkesin kaçırdığı bir savaşta ortak olmamızı istiyor. Karakterin kusursuz görselliği, doğa sevgisinin yanı sıra insanlığa meydan okumakta ve büyük bir farkındalık kazandırmaktadır.Efsanevi Pokémon Zarude, Okoya Ormanı'ndadır ve nehir kıyısında yürürken terk edilmiş bir bebek bulur. Onu yalnız bırakamayan Zarude, bebeği de yanına aldı ve ona Coco adını verdi. Zarud, ormanın derinliklerinde kimsenin giremediği bir klanda yaşıyor, ancak bebeğe bakmak için klanından ayrılmak zorunda kalıyor. 10 yıl geçti...On yıl sonra, Pikachu ve Ash Ketchum, animasyon filmi Gekijouban Poketto monsutâ: koko'da doğrudan Milyfa Kasabasından Okoya Ormanı'nı ziyaret etmek istiyorlar. Bu arada, Biotope Company'yi temsil eden bir ekip, vahşi kramotanları yakalamak için bölgeye seyahat eder, ancak Ash ve Pikachu onlara rastlar. Bu arada araştırma ekibi, Team Rocket adlı başka bir ekip tarafından izleniyor. Roket Takımı, Biotope şirketi ve sahibi Doktor Zed hakkında bilgi edinmek için bir araştırma grubunu takip ediyor. Bu nedenle, takibi bırakmaya ve onlara yaklaşmaya karar veren ekip, araştırma grubuna sızmaya çalışır.Bu sırada Coco, Skwovet ile bir asmada asılı kalır, ancak yaralanır ve asmadan düşer. Bu sırada Ash bunu görür ve hemen Coco'yu tedavi için Pokemon Merkezine götürür. Ancak Coco, Zarude'nin izin verdiği yerde yaşarken başka kimseyi görmemiştir ve Coco çok fazla insan görür ve korkudan kaçmaya başlar. Ancak Ash, Coco hakkında başka bir gerçeği öğrenir. Coco kendini bir Pokémon olarak görüyor ama Ash inanılmaz bir Pokémon. Ash ve Pikachu hemen Koko'yu yakalar ve onun aslında bir Pokemon olmadığını açıklamaya başlar ve Koko'ya diğerlerini de anlatır. Ancak Coco, Ash ve Pikachu'nun gerçek macerası henüz başlamamıştır ve kısa süre sonra Ash ve Pikachu, Coco hakkındaki gerçeği öğrenir ve bunun için birlikte bir maceraya çıkarlar.
 • 2020
 • Japonya
 • 1080P
 • IMDb 7.5
 • 179
 • 0
Sadık Dostum    7.2    2019 Tüm Bilgiler
Sadık Dostum Aile Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri 
Türkçe Altyazı
Sadık Dostum, sahibini bulmak için 400 mil yol kat eden bir köpeğin hikayesini anlatıyor. Lucas terk edilmiş bir binada sevimli bir köpek yavrusu Bella'yı bulur ve ne yapacağını bilemez. Lucas köpeği yalnız bırakmak istemiyor ama köpeği eve götürmek istiyor ama annesiyle birlikte yaşayan evin sahibi köpeğin eve gelmesine izin vermiyor. Bella'yı bırakacak bir yer bulamayan Lucas, köpeği eve gizlice sokmak için bir çözüm bulur. Sevimli köpek yavruları yeni evlerinde çok mutlular ve kısa sürede ailenin bir parçası oluyorlar. Ama bunu komşularınızdan gizlemek gittikçe zorlaşıyor. Lucas, Bella'yı artık evde saklayamayınca büyük bir risk alır.Kıdemli bir hastanede çalışan genç bir adam, Bella'yı hastanede saklamaya başlar. Sevimli köpek yavrusu Bella, buradaki herkes için bir neşe kaynağı. Ancak, Bella bir kontrol sırasında yakalandığında, Lucas'ın onu koruyucu bir aileye göndermekten başka seçeneği yoktur. Bu zorunlu ayrılık ikisini de derinden etkiler. Kilometrelerce uzağa gönderilen ve sahibinden ayrılmak istemeyen sevimli köpek yavrusu, birkaç mil ötedeki eve dönmek için tehlikeli bir yolculuğa çıkar.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.2
 • 227
 • 0
Nuh: Büyük Tufan    5.6    2014 Tüm Bilgiler
Nuh: Büyük Tufan Dram Filmleri, Macera Filmleri 
Türkçe Dublaj
Nuh: Büyük Tufan konusunda; Kabil'in soyundan gelenler, Yaradan'ın nesilden nesile yönlendirdiği iyilik yolundan saptı ve dünyanın tüm güzelliklerini ve nimetlerini özümseyerek yaşanmaz bir ülke yarattı. Ayrıca her türlü sefahat, hırsızlık, cinayet, kaos tek parça et için olağan hale geldi. İnsanlığın bu feci durumuyla karşı karşıya kalan Nuh, rüyasında Yaradan'ın Tufan'la ilgili uyarısını görür. Yaratıcı ona büyük bir gemi yapmasını ve Dünya'da yaşayan her hayvan türünden birer çift taşımasını emreder. Bu gemi aynı zamanda ailesinin tek kurtuluşu olacaktır. Tufan'ın yaklaştığını anlayan düşmüş insanlık, Nuh'a saldıracak ve gemiye binecek...Oscar ödüllü Russell Crowe'un Noah'ı canlandırdığı filmde Crowe, Jennifer Connelly, Emma Watson ve Anthony Hopkins gibi isimleri taşıyor. Destansı unsurları fantastik unsurlarla buluşturan filmin yönetmeni ise geçtiğimiz günlerde <Black Swan> ile izleyici karşısına çıkan ünlü yönetmen Darren Aronofsky.
 • 2014
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.6
 • 181
 • 0
Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok    2021 Tüm Bilgiler
Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri 
Fragman
Başarılı İngiliz aktör Tom Holland'ın Peter Parker'ı canlandırdığı Spider-Man serisi, bu yılın sonlarında yeni bir macerayla sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Spider-Man: No Way Home, uzun bir süre çekimlerinin ardından bugün ilk fragmanını yayınladı ve izleyicilerden olumlu yanıt aldı. Bu yılın en iddialı filmlerinden biri olan 'Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok' vizyona giriyor.Merakla beklenen Spider-Man serisinin son filmi, macera ve aksiyon dolu sahneleriyle izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak. Geçtiğimiz günlerde paylaşılan Spider-Man: No Way Home'in ilk fragmanı, YouTube'da saatler içinde 8 milyon kullanıcı tarafından izlendi. Serinin üçüncü filmi Spider-Man: No Way Home'un fragmanında izleyicileri şaşırtan bir takım sürprizler var. Tom Holland tarafından hayata geçirilen Örümcek Adam karakteri, eski düşmanı ve Marvel evreninin diğer ünlü kahramanlarıyla birlikte nefes kesici bir maceraya atılıyor.Önceki gün yayınlanan 'Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok'un fragmanı izleyenlerin gönlünde soru işareti bıraktı. Ancak yapım şirketi tarafından bugün resmi olarak yayınlanan fragman, filmin teması ve hangi karakterlerin olacağı hakkında önemli ipuçları veriyor. İzleyiciler tarafından şimdiden beğeniyle karşılanan 'Spider-Man: No Way Home'un fragmanında önceki dizide kimliğini ortaya çıkaran Peter Parker, Doctor Strange ile tanışıyor. Bu geçmiş olayı hafızasından silmek için Doctor Strange'den yardım isteyen Parker, bilişsel çoklu evreni harekete geçirir. Fragmanın son sahnesinde seyirciyi kanatlandıran bir sürpriz var.Çoklu Evren Kavramları serisinde, Dr. Octopus, Spider-Man: No Way Home ile beyaz perdeye geri dönüyor. Dr. Alfred Molina tarafından oynandı. Ahtapot, Peter Parker'ın en eski ve en güçlü düşmanlarından biri olarak bilinir. Fragmanda tam olarak yer almasa da Green Goblin ve Electro gibi diğer kötülerin Spider-Man: No Way home'de görünmesi bekleniyor. Yaklaşık 3 dakikalık fragmanıyla bile şimdiden merak uyandıran Marvel'ın yeni projesi Spider-Man No Way Home sizlerle.
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • 668
 • 0
Shang Chi ve 10 Yüzük Efsanesi    8    2021 Tüm Bilgiler
Shang Chi ve 10 Yüzük Efsanesi Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Marvel Filmleri 
Türkçe Dublaj
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi, babası tarafından bir suikastçı olarak yetiştirilen Shang-Chi'nin hikayesidir. Shang-Chi'nin babası ölümsüz bir sihirbazdır. Babası tarafından bir suikastçı olmak için eğitilen Shang-Chi, simya ve insanüstü güçle savaş becerileri geliştirir. Babasının yıkıcı güçlere sahip olduğunu öğrenen Shang-Chi, güçlerini imparatorluğunu yok etmek için kullanacak. Babanın düşmanı ve dost canlısı kahramanı dünyayı dolaşıyor ve birçok süper kahramanla yolda yürüyor...Mangada, Shang-Chi çoğunlukla Fu Manchu ile savaştı, ancak bu, Shang-Chi ve The Legend of the Ten Rings filmlerinde olmayacak. MCU, Fu Manchu'nun yerine Shang-chi'nin babası ve düşmanı Mandarin ile değiştirir. Mandarin'de Mandarin'in tek oğlu Temugin'di. Çinli Mandarin film yıldızı Tony Chiu-Wai Leung, Çinli aktör Simu Liu tarafından oynanacak ve filmde Shang-Chi oynayacak. Filmin konusu hakkında çok az şey biliniyor, ancak Mandarin karakterlerinin dahil edilmesi, önceki filmlerdeki gerçek olaylara dair ipuçları veriyor.Mandarin suç çetesi, On Rings, Iron Man üçlemesinde merkezi bir rol oynadı. Üçüncü bölüm, Mandarin gibi davranan Trevor Slattery karakteriyle hayranları biraz şaşırttı. Hayranlar, Iron Man'in ana düşmanını komik hale getirdiklerini düşündüklerinde son derece olumsuz tepki verdiler. Ancak bu gerçek daha sonra Mandarin'in varlığını ortaya koyan kısa film 'Marvel One-Shot: All Hail King'de düzeltildi. Son olarak, Shang-Chi ve Nirvana Efsanesi filmi aracılığıyla karaktere daha yakından bakalım.Fu Manchu yerine Mandarin ile savaşmanın Shang-Chi'nin hikayesini nasıl etkileyeceği belli değil. Mangada, Shang-Chi ve Fu Manchu'nun karşılaşmaları, Hong Kong ve Londra'daki casusluk misyonları sırasında sık görülür. Her neyse, ana karakter MCU'da Mandarin'e karşı mücadelede güçlü olacak.
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8
 • 331
 • 0
Geleceğin Savaşı    8.2    2021 Tüm Bilgiler
Geleceğin Savaşı Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri 
Türkçe Altyazı
Geleceğin Savaşı - The Tomorrow War filmimizde 2022 Dünya Kupası'na Katar'da ev sahipliği yapmak üzereyiz. Eski asker Dan Forester artık bir lise biyoloji öğretmenidir ve sakin bir hayat sürmektedir. Ancak Brezilya'da bir maç sırasında hayatı ve etrafındaki dünya aniden değişir. Gelecekten geldikleri söylenen bir grup asker, kendi zamanlarında bir uzaylı istilası karşısında olay yerine gelip yardım isterken... İşte Yarının Savaşı, bu ilginç olayın hikayesi.Amazon Prime'ın orijinal içeriklerinden biri olan filmin yönetmenliğini Lego'nun da yönetmeni olan Chris McKay üstleniyor. Başrollerinde Jurassic World ve The Guardians of the Galaxy serisine aşina olan Chris Pratt, Chuck dizisinden tanıdığımız Yvonne Strahovsky ve performansıyla Oscar ödüllü virtüöz oyuncu JK Simmons yer alıyor. Whiplash'ten.Not: Bu yazımızın devamında spoiler bulunmaktadr.Film, 2022'ye giden askerlerin savaşa davetiyle başlıyor ve dünya yarının savaşına hazırlanıyor. Er ya da geç birçok insanın 2051 savaşına katılmak için geleceğe gönderildiğini görüyoruz. Ancak kısa süre sonra savaş karşıtı protestolar patlak verdi, savaşta binlerce insanı öldürdü ve onlara fiziksel ve zihinsel olarak zarar verdi. Film bu atmosferi çok iyi yansıtıyor ve atmosfere düşmeyi kolaylaştırıyor. Öte yandan 2051'den 2023'e geçişte görseller de bir istisna. Silahlar, teknik araçlar, düşman yaratıklar ve dekorasyonlar, inanılmaz sıkı çalışmanın sonucudur. Özellikle savaşın başlangıcındaki askeri sahneler Tom Cruise'un başrolde olduğu Edge of Tomorrow'u andırıyor.Özellikle zaman yolculuğuyla ilgili sahnelerde anlatım ve paradokstan kaçınmak için Jumplink teknolojisini kullanmak akıllıca olacaktır. Birçok filmde olduğu gibi, basit seyahat temasından kaçınarak, çalışmalarının bilimsel arka planını açıklamaya çalışır. Önemli bir detay da gelecekten gelenlerin henüz doğmamış olması ve geleceğe gidenlerin o günü görmeden öldüğü bilinen kişilerden seçilmesidir. Ancak filmin mantık hatalarıyla dolu olduğu doğrudur. Bu hatalar bazı yerlerde filmin önüne geçerek izleme keyfinizi azaltıyor.Örneğin düzinelerce bilim insanı uzaylı saldırısına uğramış bir türün gelişinin gizemini çözemezken, ilk akla gelen Emmy Forester'ın hızlı keşfi oluyor. Tony Stark, Avengers: Endgame'de bir gecede zaman yolculuğunu çözmüş olsa bile, karşılaştırma yapmak daha mantıklı. Filmde gizem şöyle anlatılıyor: Küresel ısınma nedeniyle buzullar eriyene kadar evrimleşen yabancı türler, gemileriyle Dünya'ya düşmüş ve biyolojik silahları, saldırgan yaratıkları buzulların içinde saklanmıştı. İlk olarak 2048'de ortaya çıkan bu yaratıklar, birkaç yıl içinde gezegeni süpürüyor.Bu anlamda, arsa aşkı, ölümü ve robotların gizli savaşını andırıyor. Ama sorun zaten burada başlıyor. Dizinin aksine filmde her şey çok yanlış görünüyor. Gelecekte pek çok insan ölüyor ve kimse bu yaratığın bir parçasını denemek için geri almayı düşünmüyor, ancak bir asker yaratığın pençeleriyle hatıra olarak geri döndüğünde işler değişiyor. Ayrıca bu örnekle canlıların kökenlerini öğrenirken lise öğrencilerinden de bilgi almaktadır. Dünyada bu yolu seçmiş bu...
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.2
 • 324
 • 0
Kara Dul – Black Widow    7.8    2021 Tüm Bilgiler
Kara Dul – Black Widow Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri 
Türkçe Altyazı
Filmimiz, karakterin Captain America: Civil War ve Avengers: Infinity War filmleri arasındaki deneyimlerini anlatıyor. Natasha bu kısa sürede geçmişle yüzleşmek zorunda kalır ve aslında öldürdüğünü düşündüğü kötü adamın hala hayatta olduğunu ve Red Room'un kendisi gibi birçok kızı asker olmak için eğittiğini öğrenir. Avengers: Age of Ultron ve Agent Carter'da da adı geçen Red Room, soğukkanlı kadın askerlerin beyinlerini yıkayan ve eğiten bir tesistir. Tesisin kurucusu ve başkanı Dreykov, askerlerini buradan kontrol ediyor. Natasha'nın kansız kız kardeşi Jelena Velova (Florence Pugh) sayesinde Drakov'un hayatta olduğunu bir kez daha öğrenir ve yarım kalan işi bitirmeye başlar. Bu arada ikisi, oyunculuk yapmak için babaları Red Guardian (David Harbour) ve anneleri Melina Vostokov (Rachel Weisz) ile buluşurlar.Kara Dul'u genel hatlarıyla bu şekilde özetleyebiliriz. Bu bir Natasha Romanoff özel, ancak tek bir Kara Dul'un olmamasının ve organizasyonun dünyaya nasıl yayıldığının hikayesini anlatıyor. Açılış ve bitiş sahnelerinin uyumuna rağmen, bazı rahatsız edici faktörler var: Sondaki karakterin yerini alacak yeni Dul'un Yelena olması ve filmin görünür bir senaryo gibi hoş sahnelere sahip olması. Orijinal film değil ama geçmiş ve geleceği bu şekilde ele almak, hayatını kaybetmiş bir kahraman için doğru seçim olurdu.Natasha dışındaki karakterler... Öncelikle daha önce çizgi romanlarda görülen Taskmaster, Red Guardian ve Iron Maiden karakterlerinin film dünyasında neredeyse tamamen değiştiğini görebilirsiniz. Yani çizgi filmdeki karakterler ne yazık ki sinema dünyasına tam olarak aktarılamıyor. Kulağa kötü gelse de filmin konusu beni hiç güldürmüyor. Peki, "Biz bunu neden göremedik?" söyleyemezsin Başta da söylediğim gibi bu Nataşa'nın filmiydi ve ablası Yelena hariç diğer tüm karakterler sadece yan rollerdi. Elbette Yelena'nın önemi, Hawkeye ile başlayan diğer MCU yapımlarının onu Black Widow olarak görmesinden geliyor. Film, Natassa'ya bir övgüydü, ama aynı zamanda bayrak çağıydı.Ne yazık ki, bu filmde Drakov'un dünyasını ele geçirme amacı ya da arzusu anlamsız ve yavandır. Yani, sinema dünyasına giren ilk filmlerden biriyse, örneğin Kaptan Amerika ise, kötü adamın amacı bir şekilde anlaşılabilir. Ama biri diğer İntikamcılar korkusuyla Natasha'nın intikamını almadan bulutlarda gizli bir üs saklayarak savaş modunu nasıl başlatabilir ve bitirebilir? Bir süper kahramanı yenmenin yolunun Natasha'yı almak olduğunu basitçe düşünmek ona pek mantıklı gelmedi. Filmdeki karakterler, Kara Dul Kızlar, MCU'nun bir parçası değiller, ancak "normal" bir dünyada alışılmadık derecede güçlüler. Avengers filmini izlemeden önce tekrar "hı" diyebilirsiniz, ancak kötü adamın kahramana amacını söylediği kısım daha geniş bir perspektiften anlamsızdır.Taskmaster'ın gelişmiş hafızası ile diğer kahramanların yeteneklerini kopyalaması dışında çizgi romanla pek alakası yok. Drakov bir kız değil, bir kadın olduğu için bence filmin en güçlü...
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.8
 • 281
 • 0
Tom Clancy’s Without Remorse    7.2    2021 Tüm Bilgiler
Tom Clancy’s Without Remorse Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri, Savaş Filmleri 
Türkçe Altyazı
John bir görevden eve hamile karısına dönüyor; Ordudan ayrılmak ve hayatınızı ailenize adamak istediğiniz bir profil oluşturun. Huzurlu bir hayat istediğini söylüyor ama birkaç dakika sonra olanlar ailesinin geleceğini karartıyor. Bir grup Rus askeri evlerine baskın düzenleyerek karısı Pam'i öldürdü. Eve giren 4 kişiyle çarpıştı ve yaralandı. Üçünün kimliği tespit edildi, ancak bir tanesi kayıp. SEAL, karısını rehabilitasyon sürecine sokan 'gizli operasyonu' deşifre etmeyi planlıyor.İntikam ve açgözlülük tarafından yönlendirilen John, kör bir avcıya dönüşür. Sadece eşlerini ve çocuklarını değil, onun gibi yüksek rütbeli askerleri de kaybettiler. Böylece gün, günün planını işlemeye başlar. Ancak karşılaşacakları şey, uluslararası bir komplonun habercisidir. Bu şekilde, Greer ona yardım eder...ZeroZeroZero ve Suburra gibi başarılı içerikleri sinema dünyasına kazandıran Stefano Sollima; Tom Clancy'nin yeni bir uyarlamasıyla birlikte gelir. Amaç, izleyiciyi boğmamak için uzun hikayeyi yeterince kısaltmak. Ancak hikaye ve bütünlük ne kadar yakınsa aksiyon filmi o kadar klişe olduğundan yeterince ivme kazanamıyor. Çekici görsellere ve bir aksiyon filmi için yeterli oyunculuk gücüne sahip ancak 2021'e layık bir içerik değil. Bazı insanlar hikayenin başladığı noktayı bile sevmeyebilir, bu yüzden başka bir film izlemek için zaman ayırmanızı tavsiye ederim.Tom Clancy'nin en sevilen karakterlerinden biri olan John Clark'ın hayatını çok eskilere dayanan hayatını anlatan 'Dönüştürülmemiş' filmi geçtiğimiz günlerde seyirciyle buluştu. Amazon'un orijinal içeriklerinden birini devraldı ve diğer birçok çevrimiçi platformda, özellikle Prime Video'da mevcuttu. Bu nedenle seyirci; Aksiyon, dram ve gerilim dolu bir hikayeye tanık olduk. Ama bir iltifat kadar başarılı mıydı? Yoksa film endüstrisinin ihtiyaçlarını karşıladı mı? Diğer ayrıntılar şunları içerir:Üst düzey bir ABD Donanması subayı olan John, Suriye'de CIA Görevlisi Ritter liderliğindeki bir rehine kurtarma operasyonuna katılıyor. Birkaç dakika sonra rehine kurtarma operasyonu başarıyla tamamlandı. Ancak, John'a uymayan birkaç görüntü var. Suriye, düzenlenmesi gereken harekatın Rus devleti ile ilgisi olabileceğini anlayınca çok tedirgin oluyor. Ancak CIA ajanı Ritter, bu düşünceleri sakin bir tavırla dağıtır.
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.2
 • 249
 • 0
Eternals    2021 Tüm Bilgiler
Eternals Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler 
Fragman
Eternals, güneş sistemimizde milyonlarca yıldır var olan güçlü bir kozmik varlık ırkıdır. Çoğu dışarıdan mükemmel bir şekilde insan gibi görünse de, onlara inanılmaz güç, uzun ömür ve ölümlülerinkinden çok daha fazla yetenekler veren gelişmiş genetikle donatılmışlardır.Eternals, süper güçler, uçuş, telepati, güç alanı yaratma ve dönüştürme dahil olmak üzere birçok insanüstü yetenek geliştirme potansiyeline sahiptir. Bununla birlikte, çoğu belirli yetenekler geliştirmeye odaklanma eğilimindedir. Örneğin Ikaris, inanılmaz derecede iyi ayarlanmış bir duyuya sahipken, Makkari'nin özel yeteneği yüksek hızda koşmak.Marvel Universe Phase 4 yapımlarından birinde, Eternals halkı, insanları Devianlardan korumak için Dünya'ya bir grup ölümsüz ve her şeye gücü yeten gönderir. Aslında bu iki ırk, Deviant'lar ve Eternals, kozmik varlıklar olan Gökseller tarafından insanlar üzerinde yapılan genetik deneylerle yaratılmıştır. Dünyanın büyük çöküşü sırasında insanlığa yardım etmeye, medeniyet inşa etmeye ve düşmanlarla savaşmaya geliyorlar. Tüm Marvel filmlerinde olduğu gibi bolca aksiyon ve savaş sahnesi göreceğiz.IkarisTaktik bir lider ve evrendeki en güçlü Ebedi. Diğer Ebedileri güvende tutmaktan gurur duyuyor. Samimi, nazik ve karizmatik karakterlerin inanılmaz güçleri vardır. Uçma yeteneği ve yoğun kozmik enerji ışınlarını gözlerinden yansıtma yeteneği ile tanınır. Yüzyıllar sonra Devant geri döndüğünde, Ikaris, yeni tehditleri savuşturmak için dağınık Ebedileri birleştirmekle görevlendirilir.SerseiO, insanlıkla olan yakınlığıyla tanınan Ebedi'dir. Sersi bir müze küratörü olarak çalışıyor ve insanları Devants tehdidinden kurtarmakla yetiniyor. Karakterler, temas ettikleri malzemelerin yapısı değiştirilerek manipüle edilebilir. Ayrıca yüzyıllardır Ikaris'e aşık olmuştur ve Ebedileri tekrar bulup toplamasına yardımcı olur.AjakSonsuzluğun manevi lideridir. Zekasıyla takımı yönetiyor. İnsanlığı Devantlardan korumak ve insanlığın bugün içinde yaşadığımız modern uygarlığa ilerlemesine yardımcı olmak için kendi gezegeninden ekibin önemli bir üyesidir. Ajak sadece insanları veya Ebedileri iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda göksel varlıklar olarak bilinen Göksellerle de iletişim kurabilir.PhastosBuluşun gücüyle kutsanmış. Elinde yeterli miktarda hammadde olması koşuluyla, akla gelebilecek her şeyi inşa edebilir. Phastos, yüzyıllar boyunca majesteleri hep gölgelerde saklanan, insanlığın teknolojik olarak ilerlemesine yardımcı olan bir karakter olmuştur.MakkariEvrendeki en hızlı kadın. Ebedilerin yeni gezegenleri keşfetmesine yardımcı olmak için süper hızlı kozmik güçleri kullanır. Sağır olduğu için uzay uçuşuna eşlik eden ses patlaması onu etkilemiyor.
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • 270
 • 0
Beckett    6.2    2021 Tüm Bilgiler
Beckett Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri 
Türkçe Altyazı
Bu hikayenin merkezinde Washington tarafından getirilen Beckett adında bir karakter var. Beckett, dünya maratonu olan yoğun bir günün ardından April adında genç bir kadınla tatilde; Aksiyondan, hızdan ve kalabalıktan uzak bir Yunan tatili hedefliyor.Yönetmenliğini Ferdinando Cito Filomarino'nun yaptığı filmde, Yunanistan'a özgü etkileyici görseller ve karelerin yanı sıra estetik, iki karakterin aşkının filme alınmasıyla başlıyor. Her gün mükemmel ve birçok duygu doğru bir şekilde aktarılıyor... Ancak işin bir de siyasi yönü var ki, Atina'da başlayan çeşitli protestolarla ortaya çıktı. Beckett'ın kız arkadaşıyla birlikte protestolardan kaçınmak için şehirden kırsala taşınma konusundaki umutsuz kararı fark edilmeden gider. Yorgun genç adam arabada uyuyakalır. Ve sevgilisi April'i bir trafik kazasında kaybeder.Birkaç gün komaya girdi ve ardından tekrar hayata döndü ancak karşılaştığı görüntü pek iç açıcı değil. Bir yanda sevdiği birinin yasını tutan genç, diğer yanda kendisini bir komplonun içine çekildiğini görür. Beckett, Yunan politikacılardan birini gasp ve suikast girişiminden "aranıyor" ve birkaç dakika süren bir kovalamacaya kilitlendi. Ve bu kovalamacada göze çarpan pek çok kriter var. Dil bilmedikleri ve iletişim kuramadıkları için günah içinde kaçtıklarını hep görüyorum ama komplo girişimlerinin de Amerikan boyutu var gibi.Herkesin komplo girişimini bildiği açıktır, ancak oraya sadece Beckett'in götürüldüğüne dikkat edin. Siyasi gelişmelerin mahvettiği bir şehirde çıkmaz sokak ve genç bir adamın kapalı bir tren istasyonundan kaçışı da önemlidir. Çalışmanın arkasında birçok gelişme var.2020-2021 film döneminde sıkça duyduğumuz isimleri sıralayacak olursak, listedeki isimlerden birinin John David Washington olacağını düşünüyorum. İlk büyük yatırımlarını yapan ve çoğunlukla olumlu eleştiriler alan Tenet ve Zendaya ile birlikte rol alan Malcolm & Marie, son iki yıldır içeriği domine ederek birinciliği elde etti. İş her zaman iyi ve kötü için eleştirilir, ancak Washington'un etkileyici rolleri ve performansları unutulmaz. Diğer ayrıntılar makalenin sonunda bulunabilir.Ve bu sefer dikkatler, Washington'un rol aldığı başka bir filme çevrildi. Son aylarda sinemalar yavaş yavaş kapılarını açarken Netflix gibi güçlü platformların etkisi hala devam ediyor. Online video dünyasını Beckett ile buluşturan platform, Alicia Vikander ve Daphne Alexander gibi isimlerin içeriklerinin yer aldığı yeni bir aksiyon suç drama hikayesi vadediyor.
 • 2021
 • ABD,Brezilya,İtalya,Yunanistan
 • 1080P
 • IMDb 6.2
 • 246
 • 0
The Suicide Squad: İntihar Timi    8.1    2021 Tüm Bilgiler
The Suicide Squad: İntihar Timi Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri 
Türkçe Altyazı
The Suicide Squad: İntihar Timi, hapishaneden kaçmak için mücadele eden kötü adamlara odaklanıyor. Belle Reve, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en yüksek ölüm oranına sahip hapishaneye sahip. Süper kötülerin toplandığı bu yerden kurtulmak için her şey seferber edilir. Bloodsport, Peacemaker, Captain Boomerang, Ratcatcher 2, Savant, King Shark, Blackguard, Javelin ve herkesin en sevdiği psikopat Harley Quinn, bir ölüm görevini tamamlamak için bir mahkum ekibi toplar. Ekip silahlandırılacak ve düşman Corto Malta adasından serbest bırakılacak. Militan düşmanlar ve gerillalarla dolu ormanda adım adım ekibe sadece Albay Rick Flag liderlik ediyor. Amanda Waller'ın son teknoloji ürünü aygıtı onun her hareketini izlerken, ekip zorlu bir maceraya atılır ve herhangi bir yanlış hareket öldürülür.Guardians of the Galaxy serisinde sağlam performanslar sergileyen yönetmen James Gunn'ın yeni filmi Suicide Squad, sinemalarda vizyona girmek üzere. Bu sefer ekibin mücadelesi, hükümetin hükümet değişikliğine zorladığı ve insanların isyan ettiği ve böylece dünyayı tehdit ettiği Corto Malta'daki tüm adaletsizlikleri ve uzun süredir devam eden deneyleri ortadan kaldırmaktır. Margot Robbie, Idris Elba, John Cena, Joel Kinnaman, David Darstmalchian, Daniela Melchier, Viola Davis ve Sylvester Stallone muhteşem sesler veren ana karakterlerdir ve filmdeki karakterlere yeni karakterler eklenmektedir. yıllar önce. Filmin detaylı incelemesine geçmeden önce seyircinin ilkinin çok ötesinde bir eserle karşılaşacağını ve bu anlamda seyircinin salondan mutlu ayrılacağını söylemek isterim.Film bir hapishane sahnesiyle başlıyor ve hikayeye yeni bir ekibin ilk üyelerini görerek başlıyoruz. Öte yandan arka planda çalan Johnny Cash'in şarkısı da bizi eğlenceli bir şekilde karşılıyor ve bolca gönderme olacağını ilk andan itibaren anlamamızı sağlıyor. Hapishanede verdiği konserle müzik sektörüne giriş yapan Cash'in, sözleri mahkûmların yazdığı 'Folsom Prison Blues' şarkısıyla bizleri selamlaması hoş bir sürpriz oldu. Şarkıyı izleyen kesim sayısı ve jenerik öncesi ters köşe aksiyon sahnesi Gun'ın duygularını emmeye yetti ve seyirci dinamik bir şekilde filme daldı.Başlangıçta var olan kurgusal hileler ve Gunn'ın bir önceki çalışmada etkili bir şekilde kullandığı mizah, filmin son sahnesine kadar durmuyor. Genel olarak kendinden öncekiler ve Marvel-DC filmleri düşünüldüğünde, mizah açısından en tatmin edici ve iyi ayarlanmış filmlerden biri. Sinemanın fantastik dünyasına aşina olmayan izleyiciler bile bu özellikler doğru kullanıldığında filmi izlemekten keyif alacak ve bir an olsun odağını kaybetmeyecek. Zaten hayran olan izleyiciler rahat bir nefes alacak ve ilk bölümün pişmanlığını saf eğlence ile değiştirecek. Kısacası derinlemesine bir senaryo beklemeyen herkesin keyif alacağı dinamik ve eğlenceli bir film var.'Eğlence' kaynağı bir yana, bu filmin en çarpıcı özelliği ne diye sorarsanız, cevap açık ara şiddet. John Wick ve türevlerinin hayatımıza kattığı, insanları kanları soyulacak, kolları ve bacakları...
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.1
 • 189
 • 0
Gerçek Kahraman – Free Guy    7.9    2021 Tüm Bilgiler
Gerçek Kahraman – Free Guy Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri 
Fragman
Gerçek Kahraman filmimizde; Ryan Reynolds ve Jodie Comer, Taika Waititi ve Joe Keery gibi isimlerle film aslında çok güçlü bir başlangıç ​​yapıyor. Aynı gömleği giyen, aynı şekilde uyanan, aynı kahveyi sipariş eden, aynı şeyi yapan ve herhangi bir sürpriz yaşama ihtimali olmayan Guy birdenbire dünyasını daha fazlası için değiştirir. Guy'ın hayatı, gerçeklik algısı sarsılan ve varoluşsal endişeleri olan Millie ile tanıştığından beri değişti. Matt Lieberman ve Zak Penn tarafından yazılan senaryo, komik diyaloglara örülmüş bir anlatı ile keyifli anlar sunarken, Ryan Reynolds'ın oyunculuğu Guy'ın bağlantı kurmasını çok kolaylaştırıyor.Ki'nin büyük uyanışını, toplumsal kimliğini, benliğini, yaşam amacını ve bu uyanışın neden olduğu gerçeklik farkındalığını soran varoluşsal sorular ve bu düşünce çerçevesinde aynı suda yüzen geçmiş eserlere göndermeler; uzaklaştığında; Karakterlerin ve gişe formülünü takip eden filmin ününü değiştireceğini düşündüren kendi varoluşsal acısıyla ve 'filmi' ile verdiği mücadeleden o da bu yoldan çıkıyor. Jodie Comer, Taika Waititi ve Joe Keery'nin performansları, özellikle Ryan Reynolds'ın olağanüstü mizah anlayışı ve hepsinden öte, çirkin komedi ile zenginleştirilen bu film, Marvel Evrenine bir övgü niteliğindedir ve bazen karakterler içerir. .Free Guy, bugün yaşadığımız hayatın yüzeysel ve kaba yönlerine mizahi göndermelerle, türün örneklerini takip eden gişe odaklı bir formüle yeni bir soluk getirme vaadiyle açılıyor. Dünya ve gerçeklik giderek bulanıklaşıyor. Ancak konseptten ve kendilerini farklılaştıracak sorulardan ayrıldıktan sonra, parlak renklerin arkasındaki hikaye ve herkesi memnun etme telaşı ortadan kalkar. Film, hikayenin kaybettiği ağırlığın yarattığı boşluğu doldurmak ve ilerlemenin ivmesini yüksek tutmak için çoklu sonlar yaratarak olayların gidişatını sürekli atlıyor. Akıllıca kurgulanmış bir mizah anlayışıyla film, bildiğimiz ama klişelerden kaçamadığımız zorlukların, değişikliklerin ve gündelik zorlukların üstesinden gelebileceğimizi düşündüren eğlenceli bir çalışma olarak öne çıkıyor.Free Guy, insan olmanın hayatta sadece bir ekstra olduğunu anlayan ve her birimizin esasen baş karakter olarak kabul ettiği birinin yolculuğudur, bilgisayar oyunlarının monoton düzeninde bir karakterin özgür irade yoluyla kendini keşfetmesidir. Bir partner seçerken, yanlış günlük hayattan kaçma ve orijinal kimliğinize ulaşma süreci olan orijinal kimliğinize ulaşma sürecinde kendinizi kaçınılmaz durumlara kilitlemek gibi kavramlar üzerinde düşünebilir ve teoriler geliştirebilirsiniz. Yüksek beklentilerle başlayan hayal kırıklığı döngüsü, pembe gözlüklerin ardında bunaltıcı ve zalim bir düzende yaşamanın mutluluğu ve sonunda tüm vaatlere rağmen izleyiciye bu filmin bir gişe başarısı olduğunu hatırlatıyor ve izleyenleri etkiliyor. kitle. Mizah dışında hiçbir konuda ön plana çıkmaz ve sevdiğiniz kişiler arasında yerini alır.Sonuç olarak Free Guy, kendi hikayesini anlatırken asla pes etmeyen absürt mizahla kendi türüne yeni bir bakış açısı sunup sunamayacağını merak ediyor.
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.9
 • 349
 • 0
Mortal Kombat    7.4    2021 Tüm Bilgiler
Mortal Kombat Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri 
Türkçe Altyazı
Mortal Kombat konusu; Cole para için savaşır ve geçmişinden ve mirasından habersizdir. Bu arada, İmparator Xiangcheng Cole'u yenmek için en iyi erkek Sub-Zero'yu gönderir. Ailesinin güvenliğinden şüphe eden Cole, Sonya Blade'i bulmak için yola koyulur. Son zamanlarda, Cole kendini Lord Raiden'ın tapınağında bulur. Raidan, Earthrealm'in tanrısı ve koruyucusudur. Raiden, Cole'da bulunan işaretleri tutanlara barınak sağlıyor. Cole, Liu Kang, Kung Lao ve Kano gibi savaşçıları eğitiyor. Amaçları Outworld'de dünyanın en iyi savaşçılarına karşı kazanmaktır. Ancak o zaman aileni koruyabilirsin.Yüksek bütçeli yapımların riskini en aza indirmek için, Hollywood'un zaten izleyicisi olan franchise bağlantılı işlere öncelik vermesi, son yıllarda çok sayıda devam filmi ve yeniden yapım üretti ve onlarca uyarlamanın zeminini hazırladı. Tamamen ticari çıkarlarla yaşama. Video oyunları, elbette, bir sonraki Marvel'i bulmak ve yeni bir gişe rekorları kıran film serisi yaratmak için fikri mülkiyet arasında bir "altına hücum" başladığından sert bir darbe aldı. Sonuç Hitman, Need for Speed, Warcraft ve Assassin's Creed gibi bir dizi hayal kırıklığı oldu, ancak bu Hollywood'u video oyunu uyarlamalarından vazgeçmeye zorlamak için yeterli değildi. Sonuçta, bir sonraki Marvel hemen köşede olabilir. Bir sonraki patlayan girişimi arayan bir yatırımcı olarak, Hollywood stüdyolarının filme yaklaşımı, tamamen ticari ilgiyle yönlendirilen filmlerle sonuçlandı. 23 Nisan'da HBO Max'te yayınlanan yeni Mortal Kombat filmi bu reklam filminin eseridir. Önceki iki canlı aksiyon filminde olduğu gibi, Mortal Kombat, bu yeni uyarlamaya bakıldığında, stüdyonun para kazanma amacı dışında filmin varlığı için herhangi bir gerekçe bulmak çok zor.Yönetmenliğini reklam dünyasının içinde olan ve ilk uzun metrajlı filmini bu filmle yapan Simon Macquarid'in üstlendiği Mortal Kombat, 1617 yılında Japonya'da vizyona girdi. Daha sonra oyunda Scorpion ve Sub-Zero olarak bildiğimiz karakterlere dönüşecek olan iki savaşçının karşılarına çıkan bu açılış sekansı, en azından estetik olarak farklı bir şey deneyen bir Mortal Kombat uyarlamasının bizleri beklediği algısını yaratıyor. Bu açılış sahnesi, filmin vizyona girmesinden birkaç gün önce YouTube'a yüklendi ve birçok kişiyi duygulandırdı. Bununla birlikte, filmin ana hikayesi başladığında, açılış sekansını geride bırakarak, estetik olarak farklı bir şey denemeyi, hem hikaye hem de diyalog içeren bir 90'lar versiyonu aramanızı sağlayan bir uyarlama olduğunu fark edeceksiniz. Bir bütün olarak ele alındığında, 'Sat' filminde de başarıyla kullanılan bu açılış sahnesinin video oyunlarında kullanılan açılış klibinden çok farklı olmadığını ve oyunun kendisinden farklı bir konumda durduğunu anlıyorum. Bunlar, çoğu zaman gerçek "ürünü" tam olarak yansıtmayan yanıltıcı reklamlardır.
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.4
 • 186
 • 0
12
Macera Filmleri izle kategorimizde Filmiva olarak Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı olarak 4K Kalitede Full HD olarak sizlere tek parça olarak sunuyoruz.
yeni içerikler mi keşfetmek istiyorsunuz? günden güne yenilenen içerik arvişimize göz atabilir yeni içerikler keşfedebilirsiniz.