Trol Avcıları: Titanlar Yükseliyor    8    2021 Tüm Bilgiler
Trol Avcıları: Titanlar Yükseliyor Aile Filmleri, Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Multi Dil
Trol Avcıları: Titanlar Yükseliyor filmi popülerliğini yitiren ancak hala tetikleme potansiyeline sahip olan Netflix'in remake'leri kaldığı yerden devam ediyor. Aynı gün paylaşılan 1986 Çernobil filminde de görüldüğü gibi bazı dinamik kavramlar tekrar tekrar hayat buluyor. Ve bu kez seyirciler Guillermo del Toro'nun 2016'da Trollhunters ile başlayan Tales of Arcadia'nın son versiyonunda ortak olma fırsatına sahip olacaklar. Diğer ayrıntılar şunları içerir:Çoğunuzun bildiği gibi Trol Avcıları ilk kez 2016 yılında izleyicileriyle buluşmuştu. Öncü kitap serisinden Del Toro tarafından uyarlanan dizi, üç sezon boyunca yayına girdi. Daha sonra birçok uyarlama ve filmde karşımıza çıktı. Genellikle çocuk kategorisine girer, ancak küçük veya büyük olsun, çok fazla ilgi gördü. Bu nedenle dizinin gelecek içeriği için yeni bir proje hazırladık. Mesele şu ki, kahramanlar ve koruyucular bir önceki filmde bir kez daha işlerini aldılar.İşte Netflix'in film hakkında söyledikleri: Arcane Order'ın dünyayı insanlardan uzak tutmak ve onları öldürmek için bir planı vardır. Yeni bir düzen kurmanın ve arınmanın hayalini kurar. 'Troll Hunter', 'Under 3' ve 'Sorceress' filmlerinde tanık olduğumuz kahramanlar ortak bir amaç için birleşiyor. Önlerindeki örgüt, dünyayı eski haline döndürmeye çalışan karanlık güçler tarafından yönetilen bir düşman ordusunu ifade eder.Kendinden öncekilere aşina olmayanların bile ilk andan itibaren hayran kalacağı bir akış ve dinamizmle süslenen Trollhunters: Rise of the Titans, serinin en iddialı ve heyecanlı hikayesi olarak öne çıkıyor. Yazının başında da söylediğim gibi, son savaşı konu alan dizi için yaşlılık algısı olmadan göze ve kulağa hitap etmesi belirleyici bir gerçektir. Finalle ilgili birkaç soruyu gündeme getiriyor, ancak Jim, Archie, Steve, Aja ve diğer birçok iyi ve kötü karakter mükemmel.Jonane Matte tarafından yönetilen Francisco Ruiz – Oyuncular Velasco ve Andrew L. Scmidt, Marc Guggenheim, Dan Hageman ve Kevin Hageman'ın başrollerini paylaştığı Trollhunters: Rise of the Titans'ın Animasyon, Aksiyon ve Macera kategorilerinde senaryosunu birlikte yazdı. Kay Bess, Brian Blessed ve Nick Frost, önemli aktörler tarafından seslendirme rolleriyle tanınırlar.Siz değerli animasyon film severler için Türkçe olarak da yer alan ve Trol Avcıları: Titanların Yükselişi başlığı altında sizlere sunulan sitemizde yer alan yapım, Trol Avcıları ile 3Below kahramanları arasındaki amansız savaşı konu almaktadır. Ve bu yeni filmde sihirbazlar serisi, sihirlerinin kontrolünü tekrar ele geçirmek için bir araya geliyor.Yüzeyde sıradan bir kasaba gibi görünse de Arcadia Oaks Village, aslında çeşitli yaratıklar, büyücüler, troller ve hatta uzaylılar için savaş alanı haline gelmiş bir kasabadır. Zaten kalabalık olan ve olayların durmadığı bir kasabada, dev canavarlar birer birer ortaya çıkar ve düzeni tehdit ederken, kahramanlar olayı çözmek için toplanır.Bilgi yaratıklarına güvenen kahramanlar sonunda dünyanın...
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8
 • 219
 • 0
Kingdom: Ashin of the North    7.6    2021 Tüm Bilgiler
Kingdom: Ashin of the North Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Gerilim Filmleri, Netflix Filmleri 
Multi Dil
Kingdom: Ashin of the North, Netflix dizisi Kingdom'ın Kore yapımı özel bir bölümü olarak yayınlandı. Film, diriliş bitkilerinin nasıl keşfedildiğini, ölümsüzlerin (zombiler) kökenlerini ve 2. Sezonun son bölümünde ortaya çıkan Asin karakterinin hikayesini anlatıyor. Diziyi izlemediyseniz, muhtemelen daha önce hiç görmediğiniz bir zombi yapımı izlemeye hazırsınız. Kore filmleri kalitesini ve farkını bu çalışma ile göstermiştir.Heyecan verici bir son dakika ile gerçekten harika bir hayatta kalma ve intikam hikayesi. Avenger Asin rolünü oynayan Jun Ji-hyun, özellikle ikinci yarıda inanılmaz bir performans sergiledi. Hareketli sahneleri, sıkıcı ve ruhsuz anları ve parlak, etkileyici son anları olağanüstü bir başarıyla yeniden yaratmayı başardı. Film gerçekten övgüye değer bir görsel estetiğe sahip. Atmosfer, kostümler ve oyuncular mükemmel bir uyum içinde.Kingdom: Ashin of the North hakkında spoiler vermeden daha fazla detay verebiliriz. Joseon savaşçıları, bir yüzyıldan fazla bir süredir kendi topraklarında yaşayan bir Yeojin halkı topluluğu keşfederler. Bu yeni topluluk bir Jurchen olarak kabul edilmiyor. Ama onlardan biri de olamazlar çünkü Joseon halkı onları dışladı. Bu toplulukta Asin, bir sınır kasabasında yaşayan genç bir kız olarak karşımıza çıkar. Ashin'in annesi hastadır ve genç bir kız, onu iyileştirmek için yabani ginseng otu bulmak için Pyeongsa-gun'daki yasak dağa gider.Bu sırada Joseon ordusu, ormanda vahşice öldürülen Pajewi Kurchen'i bulur. Curchens'in bunu duyması ve onlara saldırması an meselesi. Joseon komutanı daha sonra Asin'in babasına Kurchen'in ormanda yaşayan bir kaplan tarafından öldürüldüğü söylentisini yaymasını emreder. Kendisine verilen görev, Curchens'in arasına gidip bu kaplan hikayesini yaymaktır. Ancak bu casusluk görevi çok tehlikelidir ve yakalanırsa feci sonuçlara yol açar.
 • 2021
 • Güney Kore
 • 1080P
 • IMDb 7.6
 • 251
 • 0
Gürültü Ailesi    8.3    2021 Tüm Bilgiler
Gürültü Ailesi Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri 
Multi Dil
The Loud House, Loud ailesinin atalarının kim olduğu, öğrendikleri ve tanıdıkları nesneler ve isimler sayesinde başlayan ve kendileri için ödediği bir yolculuktaki yolculuğunu anlatan eğlenceli bir animasyon filmi. Dave Needham yönetmen koltuğuna oturuyor ve Kevin Cannarile, Ari Castleton ve George Chialtas prodüksiyonun başlıca senaristlerini oluşturuyor. Bu eğlenceli ve biraz şımarık animasyon filmde karakterlere hayat veren isimler David Tennant, Michelle Gomez ve Jill Talley.Bildiğiniz gibi, Gürültü Ailesi süiti bir Nickelodeon yapımıdır ve belki de şirketteki en çeşitli, en gürültülü ve en büyük ailelerden biridir. Loud ailesi bu kez ekran üzerinden genç hayranlarıyla çok farklı bir macera yaşayacak. Bu bölümde Loud ailesi eğlenceli bir tatil yapmaya karar verir. Tatil kararı, büyük Loud ailesini İskoçya'ya götürecek bir maceraya dönüşür ve Loud ailesi kendilerini İskoçya'da bulur.Loudlar İskoçya'yı severler ve neden burada olduklarını çok geçmeden anlarlar. Loud ailesi aslında İskoç kraliyet ailesinden geliyor, bu yüzden ataları kraliyet ailesinin üyeleriydi. Loud ailesi ayrıca kendilerini hayal bile edemeyecekleri bir cazibe ve ilgi ortamında bulur. Ancak Loud ailesi böyle bir lükse ve düşünceye alışık olmadığı gibi, zaten hiçbir küstah hareket ve prosedür izlemeyen bir ailedir. Böyle bir çekicilikle kendilerini bulurlar ve bağlı oldukları aile gün geçtikçe kendilerini şımartmaya başlar ve eylemlerine dikkat etmez. Loud ailesi gerçekten İskoç kraliyet ailesinden mi geliyor? Bu işte henüz bilinmeyen başka işler var mı? Loud ailesi bu kadar yoğun ilgiye nasıl tepki verecek? Loud ailesi konumlarının ne zaman ve nasıl farkına varacak? Bu lüks macerada Loud ailesini hangi olaylar bekliyor?
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.3
 • 316
 • 0
En Korkunç Masal – Nightbooks    7.1    2021 Tüm Bilgiler
En Korkunç Masal – Nightbooks Aile Filmleri, Fantastik Filmler, Korku Filmleri, Netflix Filmleri 
Multi Dil
En Korkunç Masal filminde bahsettiğim hikaye ilk bakışta ortalamanın üzerinde bir görüntüye sahip ve hikayenin merkezinde sadece 10 yaşında genç bir Alex var. Anne babasıyla tatlı ve huzurlu bir hayat yaşayan genç bir çocuk, her çocuğun başına gelen oyun ve eğlence kültürüyle büyür. Ancak, Alex arasında bir fark var. Yani korku ve gerilim hakkında hikayeler yazıyor. Yaratıcılık, stil ve küçük (tatlı) bir beyinle efsaneler yaratır. Bununla birlikte, bazı olumsuz yorumlar, bazı istisnalar nedeniyle bir korku hikayesi bırakmaya yemin eder.J.A. White'ın aynı adlı romanından uyarlanan ve yönetmen David Yarobeschi tarafından uyarlanan Nightbooks, son dönemde vizyona giren yoğun ve kafa karıştıran 'korku' filmlerinin aksine oldukça saf ve duygusal bir üslupla dikkat çekiyor. Korku kültürü izlenimi vermek için Alex'in iri gözlerini ve yazdığı komik ve korkutucu hikayeleri kullanır. Ancak bu tatlı akış cadının ortaya çıkmasıyla son bulur. Bir gece aniden Alex ile bir bağ geliştirir. Ve Alex'ten her gece düzenli olarak bir korku hikayesi yazmasını isterdi. Cadının gizli konağında mahsur kalan Alex, başka bir mahkum olan Yasmin ile birlikte cadıyı yok etmeye çalışır ve hayatta kalmak için bir hikaye hazırlar.Korkunç hikayeler kesinlikle korkutucu değildir. Belki Alex, tatlı tavrı ve güzel sohbeti ile ruh halimizi belirliyor ve tüm duyguları hissetmemize yardımcı oluyor. Ama bence hikaye ve akış son derece modern ve son derece hareketli görüntülerden oluşuyor. İzleyiciyi her zaman canlı tutan geçişlerin yanı sıra, sıkıcı olmayan etkileyici dokunuşlar da var. Ve doğal olarak Alex'in cadının elinden kurtulma serüveni ile birlikte müthiş bir ivmeyle sürüyor ve onu finallere gönderiyor. İzlemelisin.
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.1
 • 295
 • 0
Can Çıkar Huy Çıkmaz    7.1    2021 Tüm Bilgiler
Can Çıkar Huy Çıkmaz Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri 
Multi Dil
Can Çıkar Huy Çıkmaz filminde; Eski Nickelodeon yıldızı, 25. yaş gününün sabahı tuhaf bir kazada ölen şaşırtıcı ve bencil parti kızı Cassie rolüne sitcom köklerinin sonsuz tutkusunu koydu. Cennete ya da cehenneme gitmek yerine, kendini zevkli bir şekilde dekore edilmiş bir Araf olan The In-Between'de bulur. Ancak usta yönetmen Stephen Herek ("Bill & Ted's Brilliant Adventure", "Mr. Holland's Opus", "Rock Star") ve yazar Carrie Freedle'ın Türkçe dublajını yaptığı film, hem acımasız, fiziksel mizah hem de yürek burkan keskinliği bir araya getiriyor. . birisi için.Cash of Justice, sadece filmlerde görülebilen elbise testi türünün bir montajıdır ve başından beri çok yüksek enerjilidir. Oturma odasında pembe tül etek ve elmas taklidi gerdanlık içinde dans ederken, oda arkadaşı ve en yakın arkadaşı Lisa'ya (Midori Francis) "25 numaralı stili oynamalısın!" der. söylemek Ancak görünen o ki utangaç Cassie daha önce de bu tarzda çalmış ve içine kapanık Lisa'nın göreceli sessizliği, ikisinin nasıl bu kadar uzun süredir birlikte olduğu sorusunu gündeme getiriyor. Genç arkeolog, keseli dinozorların dişlerini incelediğini söylüyor ve "Şu anda gerçekten işime odaklandım ve yoluma çıkacak hiçbir şey yok" diyor.Destansı gece patlamaları, Cassie barın tepesinden ateş ederken en iyiler arasındaki boşluğu ortaya koyuyor ve Lisa kendini yabancılaşmış hissediyor. "Bu insanların ne kadar korkutucu olduğunu biliyorsun, değil mi?" Lisa, Cassie'nin yeni arkadaşlarından bahseder. Onun haklı olduğu bir nokta var ve Francis'in yaratıcılığı ve şehvetliliği bana 4k filmlerin onların tarafında olmayıp, onların merkezinde olmasını dilememe neden oluyor.Ancak, Cassie bir yıl sonra esprili koruyucu meleği Val ile uyanır ve cennette bir yer edinmeyi iç gözlemde zor bulur, öldüğünü ve yanlışlarını düzeltmek için dünyada sadece birkaç günü olduğunu söyler.Bu mümkün. Özellikle çocukluk arkadaşları olan babası (Adam Garcia) ve çocukken dünyayı keşfetmeye giden annesi (Gloria Garcia) ile barışmak zorundadır. Tabii ki, sevimli ve aynı derecede utangaç komşularıyla takılmasına yardım etmek de dahil olmak üzere Lisa ile olan arkadaşlığını yeniden kurması gerekiyor. Cassie'nin bu sürecin en sevdiği yanı, her gün ne giymek istediğini seçebilmesi. Buradaki görseller biraz çocuksu, ama bu onun ilk etapta gümüş bir mikro-mini elbiseyi seçmesinden nihai evriminin bir kanıtı...
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.1
 • 238
 • 0
Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok    2021 Tüm Bilgiler
Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri 
Fragman
Başarılı İngiliz aktör Tom Holland'ın Peter Parker'ı canlandırdığı Spider-Man serisi, bu yılın sonlarında yeni bir macerayla sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Spider-Man: No Way Home, uzun bir süre çekimlerinin ardından bugün ilk fragmanını yayınladı ve izleyicilerden olumlu yanıt aldı. Bu yılın en iddialı filmlerinden biri olan 'Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok' vizyona giriyor.Merakla beklenen Spider-Man serisinin son filmi, macera ve aksiyon dolu sahneleriyle izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak. Geçtiğimiz günlerde paylaşılan Spider-Man: No Way Home'in ilk fragmanı, YouTube'da saatler içinde 8 milyon kullanıcı tarafından izlendi. Serinin üçüncü filmi Spider-Man: No Way Home'un fragmanında izleyicileri şaşırtan bir takım sürprizler var. Tom Holland tarafından hayata geçirilen Örümcek Adam karakteri, eski düşmanı ve Marvel evreninin diğer ünlü kahramanlarıyla birlikte nefes kesici bir maceraya atılıyor.Önceki gün yayınlanan 'Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok'un fragmanı izleyenlerin gönlünde soru işareti bıraktı. Ancak yapım şirketi tarafından bugün resmi olarak yayınlanan fragman, filmin teması ve hangi karakterlerin olacağı hakkında önemli ipuçları veriyor. İzleyiciler tarafından şimdiden beğeniyle karşılanan 'Spider-Man: No Way Home'un fragmanında önceki dizide kimliğini ortaya çıkaran Peter Parker, Doctor Strange ile tanışıyor. Bu geçmiş olayı hafızasından silmek için Doctor Strange'den yardım isteyen Parker, bilişsel çoklu evreni harekete geçirir. Fragmanın son sahnesinde seyirciyi kanatlandıran bir sürpriz var.Çoklu Evren Kavramları serisinde, Dr. Octopus, Spider-Man: No Way Home ile beyaz perdeye geri dönüyor. Dr. Alfred Molina tarafından oynandı. Ahtapot, Peter Parker'ın en eski ve en güçlü düşmanlarından biri olarak bilinir. Fragmanda tam olarak yer almasa da Green Goblin ve Electro gibi diğer kötülerin Spider-Man: No Way home'de görünmesi bekleniyor. Yaklaşık 3 dakikalık fragmanıyla bile şimdiden merak uyandıran Marvel'ın yeni projesi Spider-Man No Way Home sizlerle.
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • 726
 • 0
Shang Chi ve 10 Yüzük Efsanesi    8    2021 Tüm Bilgiler
Shang Chi ve 10 Yüzük Efsanesi Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Marvel Filmleri 
Türkçe Dublaj
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi, babası tarafından bir suikastçı olarak yetiştirilen Shang-Chi'nin hikayesidir. Shang-Chi'nin babası ölümsüz bir sihirbazdır. Babası tarafından bir suikastçı olmak için eğitilen Shang-Chi, simya ve insanüstü güçle savaş becerileri geliştirir. Babasının yıkıcı güçlere sahip olduğunu öğrenen Shang-Chi, güçlerini imparatorluğunu yok etmek için kullanacak. Babanın düşmanı ve dost canlısı kahramanı dünyayı dolaşıyor ve birçok süper kahramanla yolda yürüyor...Mangada, Shang-Chi çoğunlukla Fu Manchu ile savaştı, ancak bu, Shang-Chi ve The Legend of the Ten Rings filmlerinde olmayacak. MCU, Fu Manchu'nun yerine Shang-chi'nin babası ve düşmanı Mandarin ile değiştirir. Mandarin'de Mandarin'in tek oğlu Temugin'di. Çinli Mandarin film yıldızı Tony Chiu-Wai Leung, Çinli aktör Simu Liu tarafından oynanacak ve filmde Shang-Chi oynayacak. Filmin konusu hakkında çok az şey biliniyor, ancak Mandarin karakterlerinin dahil edilmesi, önceki filmlerdeki gerçek olaylara dair ipuçları veriyor.Mandarin suç çetesi, On Rings, Iron Man üçlemesinde merkezi bir rol oynadı. Üçüncü bölüm, Mandarin gibi davranan Trevor Slattery karakteriyle hayranları biraz şaşırttı. Hayranlar, Iron Man'in ana düşmanını komik hale getirdiklerini düşündüklerinde son derece olumsuz tepki verdiler. Ancak bu gerçek daha sonra Mandarin'in varlığını ortaya koyan kısa film 'Marvel One-Shot: All Hail King'de düzeltildi. Son olarak, Shang-Chi ve Nirvana Efsanesi filmi aracılığıyla karaktere daha yakından bakalım.Fu Manchu yerine Mandarin ile savaşmanın Shang-Chi'nin hikayesini nasıl etkileyeceği belli değil. Mangada, Shang-Chi ve Fu Manchu'nun karşılaşmaları, Hong Kong ve Londra'daki casusluk misyonları sırasında sık görülür. Her neyse, ana karakter MCU'da Mandarin'e karşı mücadelede güçlü olacak.
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8
 • 336
 • 0
The Witcher: Nightmare of the Wolf    7.7    2021 Tüm Bilgiler
The Witcher: Nightmare of the Wolf Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri, Fantastik Filmler, Netflix Filmleri 
Türkçe Altyazı
The Witcher: Nightmare Of The Wolf, para için canavarları öldüren genç bir Vesemir'in hikayesidir. Genç bir witcher olan Vesemir, para için canavarları öldürmeyi sever. Bu arada, yeni, oldukça tuhaf bir canavar krallık için büyük bir tehdit oluşturuyor. Bu şartlar altında Vesemir, geçmişin şeytanlarıyla yüzleşmesi gereken bir maceraya atılır. Bu zorlu süreçte büyünün paradan daha önemli olduğunu anlar.Witcher markası, 'Oyununuzu yapacağız. Kitabı açtığımda hiç beklemediğim bir şeyle karşılaştım. Bir kısa öykü, bir roman, bir çizgi film, bir yerel film ve biri dünya çapında beğeni toplayan üç oyun. Şimdi bir Netflix dizisinden falan bahsederken bir süre ilerlemiyor gibi. Neyse ki, tüm bunlar olmadan önce trene bindik, bu yüzden Aralık 2021'de çıkacak olan ikinci sezon ve gelecek yılın Ball Blood Origins serisinin önündeki ilk Witcher, The Witcher: Nightmare of the Wolf'un en yenisi yayınlandı. Bir film izleyebilirsiniz.Güven Bana. Bu sayfada kaç tane Witcher makalesi yazdığımı sayamıyorum. Bu yüzden The Witcher: Nightmare of the Wolf hakkında görüşlerimi açıklamadan önce diziyi ne kadar sevdiğimi açıklamaya vaktim yok. . İsteyen olursa, Witcher serisi çıkmadan önce yazdığım hype'ı bekleyeceğim. Film bir gün önce izleyicilere gösterildi, spoiler hakkındaki düşüncelerinizi bu yazıda tutabilir ve rahatça okuyabilirsiniz.En basit haliyle, Netflix'in bu filmi The Witcher'ın 1. sezonundan önce çekmesi gerektiğini düşünüyorum. Being The Witcher: Nightmare of the Wolf, ilk kez yeni bir evreni TV ekranlarında tanıtacak her yapımdan bekleyeceğiniz gibi; Bu evrenin nasıl olduğunu, gördüğümüz hikayelerdeki karakterlerin nereden geldiğini ve gelecekte bu dünyanın nasıl olacağını açıklamak konusunda Witcher serisinden daha başarılı.Nightmare of the Wolf'ta daha önce hem kitap serisinde hem de Witcher oyununda defalarca duymuştuk ama tam olarak anlatılmamış. Çünkü Witcher dönüşüm sürecinin bir parçası olan Weed Test'teki her iki kitapta da buluşuyorlar. Ve oyun, The Witcher, neden aynı anda hem kıtada hem de dünyada witcher ve canavarın soyu tükendi; Bir witcherla tanışırken sorulan soruların çoğunun cevabı, witcherları neden bu kadar kötü gördükleri ve insanları yüzyıllarca canavarlardan korudukları ve büyücüler ile witcherların neden anlaşamadıklarıdır.Bir hikaye olarak, The Wolf's Nightmare'in genel olarak bize vaat edecek aşırı orijinal bir yanı yok ve size spoiler içeren başka bir yazıda anlatacağız. Aslında senaryo, Besmir'in Geralt'tan önceki hayatı hakkında çok az şey bilen gençliğine odaklanıyor. Dolayısıyla bir kanona sığacak kadar güçlü yeni bir hikaye beklememeliyiz. Ama bana sorarsanız, eldeki bu boş tuvali çok iyi değerlendirdiler ve bize Kurt Okulu'nu ve tabii ki Geralt'ın manevi babası Vesemir'i sevmemiz için sebep vererek daha anlaşılır ve tanıdık hale getirdiler. Besmir'i, The Witcher'ı oyun aracılığıyla tanıyanların zihninde canlandırılan Geralt'a yaklaştırdı...
 • 2021
 • ABD,Güney Kore
 • 1080P
 • IMDb 7.7
 • 204
 • 0
Eternals    2021 Tüm Bilgiler
Eternals Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler 
Fragman
Eternals, güneş sistemimizde milyonlarca yıldır var olan güçlü bir kozmik varlık ırkıdır. Çoğu dışarıdan mükemmel bir şekilde insan gibi görünse de, onlara inanılmaz güç, uzun ömür ve ölümlülerinkinden çok daha fazla yetenekler veren gelişmiş genetikle donatılmışlardır.Eternals, süper güçler, uçuş, telepati, güç alanı yaratma ve dönüştürme dahil olmak üzere birçok insanüstü yetenek geliştirme potansiyeline sahiptir. Bununla birlikte, çoğu belirli yetenekler geliştirmeye odaklanma eğilimindedir. Örneğin Ikaris, inanılmaz derecede iyi ayarlanmış bir duyuya sahipken, Makkari'nin özel yeteneği yüksek hızda koşmak.Marvel Universe Phase 4 yapımlarından birinde, Eternals halkı, insanları Devianlardan korumak için Dünya'ya bir grup ölümsüz ve her şeye gücü yeten gönderir. Aslında bu iki ırk, Deviant'lar ve Eternals, kozmik varlıklar olan Gökseller tarafından insanlar üzerinde yapılan genetik deneylerle yaratılmıştır. Dünyanın büyük çöküşü sırasında insanlığa yardım etmeye, medeniyet inşa etmeye ve düşmanlarla savaşmaya geliyorlar. Tüm Marvel filmlerinde olduğu gibi bolca aksiyon ve savaş sahnesi göreceğiz.IkarisTaktik bir lider ve evrendeki en güçlü Ebedi. Diğer Ebedileri güvende tutmaktan gurur duyuyor. Samimi, nazik ve karizmatik karakterlerin inanılmaz güçleri vardır. Uçma yeteneği ve yoğun kozmik enerji ışınlarını gözlerinden yansıtma yeteneği ile tanınır. Yüzyıllar sonra Devant geri döndüğünde, Ikaris, yeni tehditleri savuşturmak için dağınık Ebedileri birleştirmekle görevlendirilir.SerseiO, insanlıkla olan yakınlığıyla tanınan Ebedi'dir. Sersi bir müze küratörü olarak çalışıyor ve insanları Devants tehdidinden kurtarmakla yetiniyor. Karakterler, temas ettikleri malzemelerin yapısı değiştirilerek manipüle edilebilir. Ayrıca yüzyıllardır Ikaris'e aşık olmuştur ve Ebedileri tekrar bulup toplamasına yardımcı olur.AjakSonsuzluğun manevi lideridir. Zekasıyla takımı yönetiyor. İnsanlığı Devantlardan korumak ve insanlığın bugün içinde yaşadığımız modern uygarlığa ilerlemesine yardımcı olmak için kendi gezegeninden ekibin önemli bir üyesidir. Ajak sadece insanları veya Ebedileri iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda göksel varlıklar olarak bilinen Göksellerle de iletişim kurabilir.PhastosBuluşun gücüyle kutsanmış. Elinde yeterli miktarda hammadde olması koşuluyla, akla gelebilecek her şeyi inşa edebilir. Phastos, yüzyıllar boyunca majesteleri hep gölgelerde saklanan, insanlığın teknolojik olarak ilerlemesine yardımcı olan bir karakter olmuştur.MakkariEvrendeki en hızlı kadın. Ebedilerin yeni gezegenleri keşfetmesine yardımcı olmak için süper hızlı kozmik güçleri kullanır. Sağır olduğu için uzay uçuşuna eşlik eden ses patlaması onu etkilemiyor.
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • 273
 • 0
The Suicide Squad: İntihar Timi    8.1    2021 Tüm Bilgiler
The Suicide Squad: İntihar Timi Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri 
Türkçe Altyazı
The Suicide Squad: İntihar Timi, hapishaneden kaçmak için mücadele eden kötü adamlara odaklanıyor. Belle Reve, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en yüksek ölüm oranına sahip hapishaneye sahip. Süper kötülerin toplandığı bu yerden kurtulmak için her şey seferber edilir. Bloodsport, Peacemaker, Captain Boomerang, Ratcatcher 2, Savant, King Shark, Blackguard, Javelin ve herkesin en sevdiği psikopat Harley Quinn, bir ölüm görevini tamamlamak için bir mahkum ekibi toplar. Ekip silahlandırılacak ve düşman Corto Malta adasından serbest bırakılacak. Militan düşmanlar ve gerillalarla dolu ormanda adım adım ekibe sadece Albay Rick Flag liderlik ediyor. Amanda Waller'ın son teknoloji ürünü aygıtı onun her hareketini izlerken, ekip zorlu bir maceraya atılır ve herhangi bir yanlış hareket öldürülür.Guardians of the Galaxy serisinde sağlam performanslar sergileyen yönetmen James Gunn'ın yeni filmi Suicide Squad, sinemalarda vizyona girmek üzere. Bu sefer ekibin mücadelesi, hükümetin hükümet değişikliğine zorladığı ve insanların isyan ettiği ve böylece dünyayı tehdit ettiği Corto Malta'daki tüm adaletsizlikleri ve uzun süredir devam eden deneyleri ortadan kaldırmaktır. Margot Robbie, Idris Elba, John Cena, Joel Kinnaman, David Darstmalchian, Daniela Melchier, Viola Davis ve Sylvester Stallone muhteşem sesler veren ana karakterlerdir ve filmdeki karakterlere yeni karakterler eklenmektedir. yıllar önce. Filmin detaylı incelemesine geçmeden önce seyircinin ilkinin çok ötesinde bir eserle karşılaşacağını ve bu anlamda seyircinin salondan mutlu ayrılacağını söylemek isterim.Film bir hapishane sahnesiyle başlıyor ve hikayeye yeni bir ekibin ilk üyelerini görerek başlıyoruz. Öte yandan arka planda çalan Johnny Cash'in şarkısı da bizi eğlenceli bir şekilde karşılıyor ve bolca gönderme olacağını ilk andan itibaren anlamamızı sağlıyor. Hapishanede verdiği konserle müzik sektörüne giriş yapan Cash'in, sözleri mahkûmların yazdığı 'Folsom Prison Blues' şarkısıyla bizleri selamlaması hoş bir sürpriz oldu. Şarkıyı izleyen kesim sayısı ve jenerik öncesi ters köşe aksiyon sahnesi Gun'ın duygularını emmeye yetti ve seyirci dinamik bir şekilde filme daldı.Başlangıçta var olan kurgusal hileler ve Gunn'ın bir önceki çalışmada etkili bir şekilde kullandığı mizah, filmin son sahnesine kadar durmuyor. Genel olarak kendinden öncekiler ve Marvel-DC filmleri düşünüldüğünde, mizah açısından en tatmin edici ve iyi ayarlanmış filmlerden biri. Sinemanın fantastik dünyasına aşina olmayan izleyiciler bile bu özellikler doğru kullanıldığında filmi izlemekten keyif alacak ve bir an olsun odağını kaybetmeyecek. Zaten hayran olan izleyiciler rahat bir nefes alacak ve ilk bölümün pişmanlığını saf eğlence ile değiştirecek. Kısacası derinlemesine bir senaryo beklemeyen herkesin keyif alacağı dinamik ve eğlenceli bir film var.'Eğlence' kaynağı bir yana, bu filmin en çarpıcı özelliği ne diye sorarsanız, cevap açık ara şiddet. John Wick ve türevlerinin hayatımıza kattığı, insanları kanları soyulacak, kolları ve bacakları...
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.1
 • 192
 • 0
Mortal Kombat    7.4    2021 Tüm Bilgiler
Mortal Kombat Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri 
Türkçe Altyazı
Mortal Kombat konusu; Cole para için savaşır ve geçmişinden ve mirasından habersizdir. Bu arada, İmparator Xiangcheng Cole'u yenmek için en iyi erkek Sub-Zero'yu gönderir. Ailesinin güvenliğinden şüphe eden Cole, Sonya Blade'i bulmak için yola koyulur. Son zamanlarda, Cole kendini Lord Raiden'ın tapınağında bulur. Raidan, Earthrealm'in tanrısı ve koruyucusudur. Raiden, Cole'da bulunan işaretleri tutanlara barınak sağlıyor. Cole, Liu Kang, Kung Lao ve Kano gibi savaşçıları eğitiyor. Amaçları Outworld'de dünyanın en iyi savaşçılarına karşı kazanmaktır. Ancak o zaman aileni koruyabilirsin.Yüksek bütçeli yapımların riskini en aza indirmek için, Hollywood'un zaten izleyicisi olan franchise bağlantılı işlere öncelik vermesi, son yıllarda çok sayıda devam filmi ve yeniden yapım üretti ve onlarca uyarlamanın zeminini hazırladı. Tamamen ticari çıkarlarla yaşama. Video oyunları, elbette, bir sonraki Marvel'i bulmak ve yeni bir gişe rekorları kıran film serisi yaratmak için fikri mülkiyet arasında bir "altına hücum" başladığından sert bir darbe aldı. Sonuç Hitman, Need for Speed, Warcraft ve Assassin's Creed gibi bir dizi hayal kırıklığı oldu, ancak bu Hollywood'u video oyunu uyarlamalarından vazgeçmeye zorlamak için yeterli değildi. Sonuçta, bir sonraki Marvel hemen köşede olabilir. Bir sonraki patlayan girişimi arayan bir yatırımcı olarak, Hollywood stüdyolarının filme yaklaşımı, tamamen ticari ilgiyle yönlendirilen filmlerle sonuçlandı. 23 Nisan'da HBO Max'te yayınlanan yeni Mortal Kombat filmi bu reklam filminin eseridir. Önceki iki canlı aksiyon filminde olduğu gibi, Mortal Kombat, bu yeni uyarlamaya bakıldığında, stüdyonun para kazanma amacı dışında filmin varlığı için herhangi bir gerekçe bulmak çok zor.Yönetmenliğini reklam dünyasının içinde olan ve ilk uzun metrajlı filmini bu filmle yapan Simon Macquarid'in üstlendiği Mortal Kombat, 1617 yılında Japonya'da vizyona girdi. Daha sonra oyunda Scorpion ve Sub-Zero olarak bildiğimiz karakterlere dönüşecek olan iki savaşçının karşılarına çıkan bu açılış sekansı, en azından estetik olarak farklı bir şey deneyen bir Mortal Kombat uyarlamasının bizleri beklediği algısını yaratıyor. Bu açılış sahnesi, filmin vizyona girmesinden birkaç gün önce YouTube'a yüklendi ve birçok kişiyi duygulandırdı. Bununla birlikte, filmin ana hikayesi başladığında, açılış sekansını geride bırakarak, estetik olarak farklı bir şey denemeyi, hem hikaye hem de diyalog içeren bir 90'lar versiyonu aramanızı sağlayan bir uyarlama olduğunu fark edeceksiniz. Bir bütün olarak ele alındığında, 'Sat' filminde de başarıyla kullanılan bu açılış sahnesinin video oyunlarında kullanılan açılış klibinden çok farklı olmadığını ve oyunun kendisinden farklı bir konumda durduğunu anlıyorum. Bunlar, çoğu zaman gerçek "ürünü" tam olarak yansıtmayan yanıltıcı reklamlardır.
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.4
 • 187
 • 0
Jungle Cruise    7.9    2021 Tüm Bilgiler
Jungle Cruise Aile Filmleri, Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri 
Türkçe Dublaj
Jungle Cruise filminde; Lily, Londra'dan Amazon ormanlarına seyahat eder. Orada, Frank'in eski püskü ama sevimli teknesi La Quila'yı kiralamak ve Frank'in görünüşte güvenilmez hizmetinden yararlanmak zorunda kaldı. Genç bir kadın, tıbbın geleceğini değiştirme potansiyeline sahip benzersiz iyileştirici özelliklere sahip eski bir ağaç bulmaya karar verir. Beklenmedik ikili bu destansı maceraya birlikte atılırken, yemyeşil yağmur ormanlarının aldatıcı güzelliğinde gizlenen sayısız tehlike ve doğaüstü güçlerle karşı karşıya kalırlar. Ancak, Kayıp Ağacın sırrı ortaya çıktıkça, Lily ve Frank'in kaderi daha da büyür, kaderlerini ve insanlığın kaderini tehlikeye atar.
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.9
 • 268
 • 0
Fantastik Filmleri izle kategorimizde Filmiva olarak Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı olarak 4K Kalitede Full HD olarak sizlere tek parça olarak sunuyoruz.
yeni içerikler mi keşfetmek istiyorsunuz? günden güne yenilenen içerik arvişimize göz atabilir yeni içerikler keşfedebilirsiniz.