Britney vs. Spears    7.6    2021 Tüm Bilgiler
Britney vs. Spears Belgesel, Netflix Filmleri 
Türkçe Altyazı
Britney Spears'ın hayatı üzerindeki onlarca yıllık gözetim denetiminden sonra mahkeme kararları yeniden kızışırken, Netflix bugün Britney vs. Spears belgeselinin ilk önemli görünümünü ve fragmanını sağladı ve bir fragman paylaştı. Erin Lee Carr'ın yönettiği bu film, bizi baskıcı yasal kargaşadan geçirecek ve bir zamanlar popüler olan bir prensesin hayatına bir bakış atmamızı sağlayacak.Salı günü yayınlanan ve yapımcılığını Liz Garvers, Dan Cogan ve Amy Herdy'nin üstlendiği belgesel, 28 Eylül'de platformda yayınlanacak. Gösteri işinde zamanlama hemen hemen her şey olduğundan, 2008'den beri Spears'ın hayatının neredeyse her yönünü kontrol eden konservatuar için ölümcül bir işaret olabilecek kalabalık bir Los Angeles Yüksek Mahkemesi duruşmasının arifesi.Britney ve "Karantinaya Çok Yakın İnsanlardan" Umut Veren Sızan Belgeler ve Diğer Hassas Bilgiler Spears, öncelikle yazar ile bir avukat ve vasi olan babası Jamie Spears arasında bir irade ve mali kontrol savaşı olarak belirlenmiş gibi görünüyor. Kolluk kuvvetleri yakında yaklaşık 60 milyon dolarlık mülkü üzerindeki haklarıyla ilgili yeni bir karar açıklayacak.Yine Britney'nin yeni avukatı Matthew Rosengart'ın dava açmasından bir saatten kısa bir süre sonra Netflix resmi ilk tam fragmanı yayınladı. Britney'nin kamuoyunda "istismarcı" olarak nitelendirdiği Elder Spears istifa etmezse, şarkıcının babası tarafından 29 Eylül'e kadar onu güçlü muhafazakarlığından kurtarmak için yeni bir dilekçe verilebilir.
  • 2021
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.6
  • 219
  • 0
Hollywood Klişelerinin Saldırısı!    6    2021 Tüm Bilgiler
Hollywood Klişelerinin Saldırısı! Belgesel, Komedi Filmleri, Netflix Filmleri 
Türkçe Altyazı
Hollywood Klişelerinin Saldırısı! Rob Lowe'un keyifli sunumları ve Florence Pugh, Andrew Garfield ve Andie MacDowell gibi endüstri yıldızlarının rol aldığı bilinen, bilinmeyen veya bilinmeyen her Hollywood klişesine katılıyor.Size hatırlatan bir komedi denilebilir. 58 dakikalık eğlenceli bir belgesel. Ayrıca var olan tüm klişelerin, o klişeleri yeniden yaşayan ünlüler tarafından seslendirilmesi de bizi çok ilgilendiriyor. Her seferinde tüyleri diken diken eden Black Mirror dizisinin baş kahramanı Charlie Bruker, prodüksiyonun sorumluluğunu üstlendi. Sonuç olarak, bu esere olan ilgi ve merak önemli ölçüde artmaktadır.Attack of the Hollywood Clichés!, Amerikan sinemasının yıllardır vazgeçemediği bazı ilginç klişeleri bize tanıtmakla kalmıyor, bu klişelere Hollywood endüstrisinden de girdiler ekleyerek onları daha anlaşılır kılıyor ve farklı bir ışık tutuyor. Oyuncuların bir arada yer aldığı sahnede beklenen durumun komik olabileceği rahatlıkla söylenebilir. İzleyici olarak çoğumuzun farkına varmadığı düzinelerce yöntem ve teknik, öğrenildiğinde yeni anlamlar kazanıyor. Gördüğümüz sahneler tüm türlerde tekrar tekrar kullanılıyor ve bunların tamamen gözden kaçırılması, endüstrinin aşina olduğu teknolojiye ne kadar aşina olduğumuzu gösteriyor.Filmin sonunda unutulmaz bir aşka dönüşecek bir tesadüf karşılaşması, tek kişilik bir kolordu, kanunsuz polis, sıra dışı kadınlar, her zaman kazanan iyi adamlar, stratejik bir cenaze, son anda duran saatli bomba... . Ayrıca şunu da belirtmekte fayda var ki Rob Lowe'un şaşırtıcı yorumu, bir seans olarak yorumlayabileceğimiz prodüksiyonda sadece bizi güldüren şeylerden bahsetmez. Amerikan film endüstrisi geçmişten günümüze birçok tartışmaya kapı açmasıyla da ünlüdür. Bu nedenle film endüstrisinin ırkçı bakış açısı ve smurfette ilkesinden bahseden yapım ekibinin, erkek izleyicileri sinemaya çekmek için erkekler arasında yalnız kadın karakterlerin hikayesini ele alması dikkat çekiyor. çok ilgi.Klişelerin belki de en ilginç olanı, günümüzde bir endüstri şakası haline gelen 'Wilhelm Scream'dir. Her filmde figüranların ve başrollerin çığlıklarını duyabilirsiniz ama 1951 yapımı 'Uzak Kitap' filminden bir sahnenin bu çığlıkları kullanacağı kimin aklına gelirdi? Bugün bile Quentin Tarantino gibi efsanevi yönetmenler hala aynı çığlığı kullanıyor. Muhtemelen sadece sektördeki insanların anlayabileceği bir iç şakadır! Artık bildiğime göre, gördüğümüz sahnelerin çoğuna yeni bir anlam verebileceğimizi düşünüyorum.Amerikan sinemasının her unsuruna hakim olmayı hedeflemiyor, ancak bu film kültürünün ilginç bilgilerini ve eğlenceli bir algısını yaşamak istiyorsanız mutlaka görülmeli.
  • 2021
  • ABD,İngiltere
  • 1080P
  • IMDb 6
  • 207
  • 0
Kadın Katilini Yakalatan Kadınlar – The Women and the Murderer    5.9    2021 Tüm Bilgiler
Kadın Katilini Yakalatan Kadınlar – The Women and the Murderer Belgesel, Netflix Filmleri, Suç Filmleri 
Multi Dil
Kadın Katilini Yakalatan Kadınlar Belgesellerin ve internet makalelerinin dediği gibi, 1962'de doğdu ve neredeyse birkaç yıl sonra ailesi tarafından terk edildi. Sonuç olarak, sosyal yardım kuruluşları küçük çocuğu devralır. Yıllar geçtikçe koruyucu aileye verilir. Ve ona yaşam fırsatı verilir. Ancak 10 yaşında yaşadığı ilk olayla kendi geleceğini şekillendirmeye başladı. Sonra hafif hapis cezaları, sarhoş girişimler, şiddet…Yönetmenler Mona Achache ve Patricia Tourancheau, Georges'un etkileyici ilk izlenimlerini sağlıyor. 1975 ve 1997 yıllarında zaten mutsuz bir çocukluk geçirdiğine dikkat çeker ve ona ani bir bükülme ile acı gerçekle yüzleşme şansı verir. Bastille Canavarı lakaplı Georges, bu süre zarfında yediden fazla kadını taciz etti ve taciz etti. Yıllar geçtikçe öldürme içgüdüsünü de öğrenir. Ve kendisine 'seri katil' diyen bir cinayet davası, genç bir kadın için sürekli bir kabusa dönüşür.1998'de tutuklandı ama geride birçok kederli aile bıraktı. Bu dönemde Fransa ve diğer büyük güçlerin de yardımıyla hakkında yoğun bir soruşturma yürütülür. Hapsedilmeden geçen ve hayatını sürdüren yıllara rağmen, Fransa'da en çok aranan kişi olur. Ve bu sırada kızını kaybeden bir anne ile karakolda başarılı bir polis memurunun etkileyici çalışması göz kamaştırıyor. Feminist katili yakalayan kadınlar onlar. Ve bu belgesel film onların gözleri ve diğer dış seslerin yardımıyla akmaya devam ediyor. The Women and the Murderer belgeselini kesinlikle izlemenizi öneririz.
  • 2021
  • 1080P
  • IMDb 5.9
  • 297
  • 0
Schumacher    7.2    2021 Tüm Bilgiler
Schumacher Belgesel, Netflix Filmleri 
Türkçe Dublaj
Schumacher Filminin konusunda; Çoğu insanda Formula 1 tutkusu yaratan, kişiliği ve özgüveniyle kalpleri kazanan, kararlı ve istikrarlı davranışlarıyla herkese örnek olan ve sonuçta Formula 1 Şampiyonasını 7 kez kazanan adamdır. Michael Schumacher'in fotoğrafı. Aslında Schumacher'i bu birkaç cümleyle özetlemek çok basit... Ama ne yazık ki yaşadığı hayat, göremediğimiz nitelikler, birkaç yıl süren yarış maratonu ve karşılaştığı trajik sorunlar.Bir Netflix belgeseline başlamak veya Schumacher'i tanımlamak için en iyi yerin neresi olduğu bilinmiyor. Bununla birlikte, sayısız unutulmaz galibiyete ek olarak, 2013'teki yürek burkan kazanın ardından hala devam ediyor. 2013 yılında ailesiyle birlikte Alpler'e giden başarılı pilot, kayak yaparken feci bir şekilde bir taşa çarptı. İlk incelemeden sonra şüpheli bir gelişme olmadığını vurguladı ancak… Ve bugün bile tam anlamıyla hayata merhaba diyemiyorlar.Eşi Corina da yakın zamanda yaptığı bir açıklamada kalbinin biraz sulandığını, ancak durumunun stabil olduğunu söyledi. Yıllar süren komadan sonra çok daha iyi olduğunu, ancak tedavi ve araştırmaların yeterli sonuç vermediğini de sözlerine ekledi.Ancak Schumacher, "Kırılmamış rekor bırakmadı" ifadesini en iyi şekilde hatırlayabilir. 1990'larda Jordan ile ilk yarışından sonra Benetton formülüne girdi... ve yıllar sonra Ferrari'ye oturdu ve adı bir efsane oldu. Bu süre zarfında tutkusu ve yarış başarısı milyonları ona aşık etti. Ve yıllar boyunca, sayısız şampiyona sonsuz istatistiklere ulaştı.Netflix'in Schumacher belgeseli üzerindeki çalışması çok profesyonel ve çok duygusal bir proje. Birkaç yıl önce bir Alman pilotun başlattığı büyük maratonun ardından kararlılığı, tutkusu, özlemleri, psikolojik ve psikolojik boyutlarından bahsederken yavaş yavaş günümüze yaklaşıyor. Röportajlar, aile üyeleriyle fotoğraflar ve video kasetler gibi çeşitli iddialar aracılığıyla geçmişin Schumacher'i ile bugünün Schumacher'i arasında bir bağlantı kuruluyor. Birçok sporcunun idolü, hayranı ve arkadaşı olan Schumacher, neredeyse herkesin gözünde özel bir yere sahip olacak.
  • 2021
  • Almanya
  • 1080P
  • IMDb 7.2
  • 216
  • 0
Kurtlarla Yaşam – Misha and the Wolves    6.8    2021 Tüm Bilgiler
Kurtlarla Yaşam – Misha and the Wolves Belgesel, Dram Filmleri 
Multi Dil
Misha and the Wolves veya Türkçe dublajlı adıyla "Kurtlarla Yaşam", Belçika, İngiltere'de çekilen 2021 belgesel drama filmidir. Filmin uzunluğu tam olarak 1 saat 30 dakikadır. Ayrıca iki kategoride aday gösterildi. Filmin yönetmen koltuğunda Sam Hobkinson oturuyor. Senaryo ve arsa Sam Hobkinson'ın kendisi tarafından yazılmıştır. Filmde sadece Misha Defonseca rol alıyor. Film, gerçek hayat hikayelerinden ve çok önemli tarihi olaylardan esinlenmiştir.Genç bir yetim ve fakir bir kız, Holokost sırasında kaybolan ailesini bulmak için onu bir daha asla görmeyecek olan Nazilerden bir şekilde kaçabilir. Ailesine kavuşmaya çalışan genç bir kız, bu isteğini gerçekleştirmeye çalışırken yanlışlıkla ormanda kaybolur, Nazilere yakalanmadan Holokost'tan kaçar ve ormanda bir kurtla yaşayarak Holokost'tan kaçar. Hayatına devam et. Yazar Misha Defonseca'nın otobiyografisi olan bu film, tarihle ilgili çok dramatik ve gizemli bir hikaye anlatıyor.Anılarının ve deneyimlerinin bir derlemesi olduğu söylenebilecek bu film ve geride bıraktığı itiraflar tüm dünyayı şok edecek düzeyde. Missha Defonseca, Holokost sırasında çok acı çekmiş ve sahip olduğu her şeyi kaybetmiş bir başka masum kurban gibi görünse de, Missha Defonseca olayı ve bu süreçte uğradığı zarar, gerçek ile hayali ayırt edilmesi zor bir hikayeyi gözler önüne seriyor. anlattığı hikaye Oyunculuk, belgeleme, anlatım ve yönetmen Sam Hobkinson'ın konuyu ele alış şekli ilginç bir drama oluşturuyor. Hikaye ilerledikçe ve bazı gizemler çözüldükçe yerlerini daha büyük ve daha kaotik şeyler almaya başlar. Farklı tarihlerin ilginç yönlerini gözler önüne seren bu acıklı hikayede, filmde mağdur ve suçlu olarak algılanan karakterlerin anbean değişmesi, izleyicinin seçim yapmasını zorlaştırıyor.Filmiva.com Ailesi Keyifli Seyirler Diler.
  • 2021
  • Belçika,İngiltere
  • 1080P
  • IMDb 6.8
  • 189
  • 0
Belgesel izle kategorimizde Filmiva olarak Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı olarak 4K Kalitede Full HD olarak sizlere tek parça olarak sunuyoruz.
yeni içerikler mi keşfetmek istiyorsunuz? günden güne yenilenen içerik arvişimize göz atabilir yeni içerikler keşfedebilirsiniz.