Biz Büyüyemedik 1080P 6.4

Biz Büyüyemedik

We Couldn't Become Adults

5 Ekim Cuma günü ilk aşk, romantizm ve dram konulu vizyona giren dizi ve filmlerden biri olan Biz Büyüyemedik, bugünlerde 40'lı yaşlarında olması beklenen, bizim yapmadığımızı söyleyen Makoto Sato adlı bir adamla başlıyoruz. büyümek. Akan gri saçlar, kan çanağı gözler ve gözlerin altındaki kırışıklıklar, yavaş ve derinden sarsıcı bir ön izleme sağlamak için birleşir. Makoto'nun acelesi yok. İki saatlik çalışma süresi boyunca kendisini ve dünyayı mahveden duygulara karşı ayrıntılı bir isyan başlatmaya hazırdır.

Aylarca ve yıllarca romanını bitirmeye çalışmanın yanı sıra aylarca ve yıllarca yalnızlığıyla tanınır. Çalıştığı yayınevinin kapısından hiç çıkmamasına rağmen, bu günlerdeki online flört uygulamalarından birini buldu. Ve "müstakbel eşler" için olacak.

Yoshihiro Mori ve Hayato Kawai'nin yönettiği ve Ryo Takada ve Cinder tarafından yazılan We Didn't Grow Up (bilinmeyen nedenlerle) özel bir başlangıcı işaret ediyor. Makoto Sato'nun ruh halinden, duygularından ve dünyasından sıkılmış olması film endüstrisi için yeni değil ve önümüzdeki birkaç dakika boyunca banal dalgalı çizgilere dokunmayacağının da bir göstergesi. Bizi başrol oyuncularına çeken şeyin duygusal melankoli olduğu ya da Cadılar Bayramı ya da Noel gibi çeşitli eğlence dönemlerinde çekildiği açık. Harika bir başlangıç ​​sağlar.

Aslında, tüm hikaye onunla ve depresyonuyla gitmeyecek. Çevrimiçi dünyada takip etmesi istendiğinde, hafızasında canlanan bir parça yaşlı adamı bambaşka bir dünyada bırakır. 25 yıl önce tanıştığı ve hayatının geri kalanında birlikte olacağına söz verdiği Kato Kaori ile ilişkisinin anısına gömülen yaşlı adam, bugünün dünyası ile dünya arasındaki duygularını, eylemlerini ve hedeflerini hatırlıyor. O günün dünyası o kesilip atılır ve asla yerine oturtulamaz. Önce Kato ile olan ilişkisiyle başlar. Ve o günden bugüne aynada kendisine bakacak.

Sorunun özü şu… Büyümedik. Beklenenin aksine oldukça duygusal ve şiirsel bir sahne. Kaori ile tanışmak, Makoto'nun verimsiz iş hayatının ve online dünyayla tanışmasının ardından hikayenin bambaşka bir vizyona dönüştüğü son nokta olacak. İkisi arasındaki iyi ve kötü anlar, ayrılık, barışma, eğlence... Makoto romanını mutlaka bitirecektir. Ama yolun sonu pek iç açıcı değil...
Tür: Dram Filmleri , Netflix Filmleri , Romantik Filmler Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/81367507
Benzer Filmler
Yorum Alanı
yeni içerikler mi keşfetmek istiyorsunuz? günden güne yenilenen içerik arvişimize göz atabilir yeni içerikler keşfedebilirsiniz.