Aşk Benim Soyadım 1080P 8.1

Aşk Benim Soyadım

Meenakshi Sundareshwar

Vivek Soni, Netflix için oldukça yeni bir isim. Şu ana kadar sadece birkaç kısa film ve belgeselle tanındığını düşünürsek, sinema sektörüne taze kan döken bir isim. Yakın zamanda vizyona giren Aşk Benim Soyadı ile birlikte ikinci uzun metrajlı filmini çeken genç yönetmenin piyasaya ivme kazandırma yetkisini verdiği ve buna da yakalandığı söylenebilir. Netflix ve popüler kültürü aile, evlilik, ilişki çatışması gibi kavramlarla birleştiren O, günümüz filminin odak noktasıdır. Giriş-geliştirme-sonucunun beklenen etkiyi yaratmadığı, ancak Hindistan'da yaygın olan yerel inançları, gelenekleri ve kültürel karmaşıklıkları yeterince ele aldığı söylenebilir. Diğer detayları yazının devamında bulabilirsiniz.

Aşk Benim Soyadım; Sundar ve Minakshi isimli gençlerin tanışma ve evlenme sürecinin bir anısı ile başlar. Gerçekten sevgi dolu ve gerçekten sevecen kavramını vurguladıktan sonra, çift için daha ayrıntılı teklifler gelecek. Geleneklere, dini inançlara ve yaşam tarzlarına bağlı bir ailenin fertleri olarak değil, aşk, romantizm ve bağlılık gibi kavramlarda da yolunu bulan bir çifti simgeliyorlar.

En büyük geri dönüş, yeni evlilerin çeşitli nedenlerle 'uzun mesafeli bir ilişkiye' başlamasıdır. 'Sevgili Aşık' ayının tam olarak ne olduğunu bilmeden, yeterince taahhütte bulunmadan bir süre iş ve para için ayrılmak büyük bir sorun olacaktır. Çok basit bir konsepte odaklanarak, aslında bir şekilde bildiğimiz ya da deneyimlediğimiz olay örgüsünü merkeze alacağız. Ve tabii ki evli çifti çok zor durumda bırakacaktır.

Hindistan pazarındaki 'çeşitlilik' kavramı izleyenleri hayrete düşürürken, bir aranjmanla başlayıp devam eden bir filmde asıl soru işareti hangi mesaja, nereye yönelmemiz gerektiğidir. Uzun mesafe ilişki. Sanki yerel bir etki olmamalıymış gibi, her şeyde annenin duygusal tonu, açgözlü baba…
Tür: Komedi Filmleri , Netflix Filmleri , Romantik Filmler Web Sitesi: https://www.netflix.com/in/title/81131656
Benzer Filmler
Yorum Alanı
yeni içerikler mi keşfetmek istiyorsunuz? günden güne yenilenen içerik arvişimize göz atabilir yeni içerikler keşfedebilirsiniz.